Ochodník roka 2018

Obchodník roka: Lidl už s jedenástimi prvenstvami

V odbornej kategórií Mastercard Obchodník s potravinami Lidl taktiež obhájil svoje predošlé prvenstvá a získal už piatu trofej v rade. Z víťazstva sa tešil vďaka vysokej dôvere a lojalite zákazníkov. „Náš záväzok vo vzťahu k zákazníkom je jednoduchý a zároveň úprimný: snažíme sa im vždy ponúknuť najlepšiu kvalitu za výhodnú cenu. Zaujímame sa o ich názor a v maximálnej možnej miere sa im snažíme vyhovieť. Zákazníci nám to odplácajú svojou dôverou a spokojnosťou. Opakovane nás zvolili za jednotku v čerstvosti, za symbol najlepšieho pomeru ceny a kvality a na základe prieskumu verejnej mienky sme sa po piatykrát stali Obchodníkom s potravinami,“ uviedol Martin Nagy, konateľ spoločnosti Lidl Slovenská republika zodpovedný za oblasť nákupu a marketingu.

 

Obchodník roka: Cena verejnosti

Už po šiesty raz za sebou získal Lidl Cenu Verejnosti v prestížnej súťaži Mastercard Obchodník roka. Do hlasovania sa zapojilo celkovo 58 209 ľudí, pričom Lidl získal 35 193 hlasov a pred druhým v poradí – dm drogerie markt zvíťazil s výrazným náskokom. V prvej desiatke sa okrem Lidla neumiestnil žiaden iný potravinový reťazec. Diskont zároveň zopakoval svoje víťazstvo aj v kategórií Obchodník s potravinami, pričom v tomto hodnotení uspel po piatykrát v rade.

Ochodník roka 2017

Obchodník roka: Lidl znovu obhájil dve prvenstvá

Držiteľom Ceny Verejnosti sa v rámci prestížnej súťaže Mastercard Obchodník roka už po piatykrát v rade stal Lidl. Diskontný reťazec zároveň obhájil aj prvenstvo v kategórií Obchodník s potravinami.

Ochodník roka 2016

Mastercard Obchodník roka

Mastercard Obchodník roka je ocenenie najlepších obchodníkov v jednotlivých kategóriách maloobchodu. V tomto roku sa uskutočnil na Slovensku štvrtý ročník tejto súťaže a počas tohto obdobia si vydobylo veľkú mediálnu publicitu i rešpekt medzi obchodníkmi. Slávnostné vyhlásenie víťazov sa uskutočnilo 25. apríla 2017 v rámci konferencie Retail Summit v Bratislave.