INFORMÁCIA PRE ZÁKAZNÍKOV

Lidl Slovenská republika informuje o stiahnutí výrobku „Belbake“ Mak mletý, 200g Bratislava, 21.08.2019. Z dôvodu preventívnej ochrany spotrebiteľa informuje Lidl Slovenská republika o stiahnutí výrobku „Belbake“ Mak mletý, 200g, dátum minimálnej trvanlivosti: 09.04.2020, šarža 16090720407, z trhu.

 

Vo výrobku boli zistené zvýšené množstvá morfínu a kodeínu, ktoré môžu v ojedinelých prípadoch spôsobiť dočasnú nevoľnosť či tráviace ťažkosti. Z dôvodu možných nežiaducich účinkov prosíme zákazníkov, aby výrobok ďalej nekonzumovali.

 

V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne, pričom Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku. Uvedené sa týka výlučne výrobku „Belbake“ Mak mletý, 200g, dátum minimálnej trvanlivosti: 09.04.2020, šarža 16090720407. Ostatných šarží uvedeného výrobku, ani iných výrobkov spoločnosti Lidl, sa táto výzva netýka.

 

Lidl Slovenská republika sa ospravedlňuje za všetky prípadné nepríjemnosti.

mak poppy seeds

Dovoľujeme si Vás informovať o stiahnutí výrobku „Saguaro“ dojčenská voda, 2l, dátum spotreby: 22.08.2020, od dodávateľa MINERÁLNE VODY a.s. so sídlom v Prešove z predaja, z dôvodu nevyhovujúcej mikrobiologickej kvality vyššie uvedeného výrobku.

Z dôvodu možných nežiadúcich účinkov prosíme zákazníkov, aby výrobok ďalej nekonzumovali. V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho priniesť späť do ktorejkoľvek predajne, pričom Vám budú vrátené peniaze, a to aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku. Uvedené sa týka výlučne výrobku „Saguaro“ dojčenská voda, 2l, dátum spotreby: 22.08.2020. Ostatných dátumov spotreby uvedeného výrobku, ani iných výrobkov spoločnosti Lidl, sa táto výzva netýka.

Lidl Slovenská republika sa ospravedlňuje za všetky prípadné nepríjemnosti.

Saguaro

oznam kavovar