Pre každého to najlepšie

ROŽKY BEZ ÉČOK!

TRADIČNÁ RECEPTÚRA, KVALITNÉ A POCTIVÉ PRÍRODNÉ SUROVINY Vedeli ste, že aj taký bežný pekárenský výrobok ako rožok obsahuje viacero emulgátorov a iných pridaných látok, ľudovo nazývaných „éčka“? U nás ich však už nenájdete! V spolupráci s našimi dodávateľmi sme dokázali, že sa to dá aj inak. Ako prvý reťazec na Slovensku ponúkame vo všetkých predajniach bezéčkové rožky!

 

 

DREVORUBAČSKÝ CHLIEB

Chrumkavé pečivo, ktoré obsahuje vysoký podiel rastlinných proteínov, nenasýtených mastných kyselín, minerálnych solí a vitamínov. Dôvodom je unikátna zmes zo semien ľanu, sóje, sezamu, slnečnice, jačmeňa a pšenice.

 

 

PŠENIČNO-RAŽNÝ CHLIEB

Tradičná receptúra bez pridania droždia s celkovou dobou prípravy 33 hodín. Chlieb sa vyrába len z 5. prísad. Základnými surovinami sú pšeničná a ražná múka a repkový olej, ktorý obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, ktoré sú známe svojimi blahodarnými účinkami pre zdravie. Bez pridania konzervačných prísad, aditív, stabilizátorov a regulátorov chuti.

 

 

KOVÁČSKY CHLIEB

Ražno-pšeničný chlieb s charakteristicky popraskanou kôrkou a mierne pórovitou striedkou, pečený tradičným spôsobom na kamennej peci. 60 % pridanej ražnej múky priaznivo pôsobí na ľudské trávenie vďaka vysokému obsahu vlákniny.

 

 

LÁMANKOVÝ CHLIEB

Viaczrnný chlieb s obsahom ľanu, pšeničnej trhanky, sušených zemiakových vločiek, slnečnice, ražnej lámanky, sladu, ovsených vločiek a sezamu. Prirodzene vysoký obsah vlákniny znižuje riziko výskytu kardiovaskulárnych chorôb. Slúži aj ako prevencia pre výskyt rakoviny hrubého čreva a pozitívne reguluje hladinu cukru v krvi.

 

 

CMAROVÝ CHLIEB

Návrat k tradičnej výrobe domáceho chleba, za pomoci moderných surovín a technológií, ktoré pomôžu predĺžiť čerstvosť, trvanlivosť a vylepšia chuť.

 

 

VIACZRNNÝ CHLIEB

Chlieb má pevnú štruktúru a jemne kyslú chuť, ktorú sa podarilo dosiahnuť pridaním ražného kvásku. Kôrka je tvrdá, ale nie hrubá. Vnútro chleba obsahuje veľké množstvo ľanových, slnečnicových, sezamových a makových semienok, vďaka ktorým ostáva dlhšie čerstvý.

 

 

KAIZERKA

Podľa tradičnej receptúry bez pridania konzervačných prísad, aditív, stabilizátorov a regulátorov chuti.

GRAHAMOVÁ ŽEMĽA

 

 

GRAHAMOVÁ ŽEMĽA

Zdravá alternatíva k bielemu pečivu. Obsahuje viac ako 30% grahamovej pšeničnej múky, ktorej hlavnou výhodou je nízka kyslosť, vďaka čomu nedráždi žalúdok a je ľahko stráviteľná.

GRAHAMOVÁ ŽEMĽA

 

 

FITNESS ŽEMĽA

Vyrobená z pšeničnej a ražnej múky, slnečnicových semiačok, sóje a ľanových semiačok, vďaka čomu má táto žemľa nezameniteľnú a charakteristickú chuť i arómu.

SEDLIACKA ŽEMĽA

 

 

SEDLIACKA ŽEMĽA

Vyrobená z pšeničnej múky a zemiakových vločiek. Zemiakové vločky zaručujú nielen jedinečnú chuť, ale zvýšenou vlhkosťou spôsobujú, že žemľa zostane čerstvá oveľa dlhšie. Neobsahuje konzervačné látky, emulgátory, stabilizátory, zahusťovadlá ani arómy.

SEDLIACKA ŽEMĽA
CHIA ŽEMĽA

 

 

CHIA ŽEMĽA

Pečivo s chia semienkami zapôsobí svojimi prírodnými zložkami a chrumkavou kôrkou. Je vyrobená ručne a pečie sa na kamenných doskách.

KAIZERKA ŠPECIÁL

 

 

KAIZERKA ŠPECIÁL

Obľúbené pečivo s chrumkavou kôrkou a typickou ražbou na povrchu. Je sypaná ľanovými a sezamovými semienkami.

KAIZERKA ŠPECIÁL
CEREÁLNA KAIZERKA

 

 

CEREÁLNA KAIZERKA

S vysokým obsahom vlákniny. Cesto obsahuje 10% zmes tvorenú z ľanových, sezamových, slnečnicových semien a sójových bôbov, vďaka čomu má kaizerka blahodárne účinky na zdravie. Povrch je posypaný ľanovými a sezamovými semienkami.

BAGETKA SVETLÁ

 

 

BAGETKA SVETLÁ

Svetlá bagetka z pšeničnej múky, s mäkkou striedkou a chrumkavou kôrkou. Bagetka je v klasickom francúzskom štýle.

BAGETKA SVETLÁ

 

 

FRANCÚZSKA BAGETA

Svetlá bageta v klasickom francúzskom štýle s jemnou striedkou a pravidelnými menšími pórmi. Zlatá chrumkavá kôrka je na povrchu ozdobená šikmými rezmi. 

RAŽNÉ PEČIVO Z BIO MÚKY

 

 

RAŽNÉ PEČIVO Z BIO MÚKY

Tradičné fínske pečivo vyrobené zo 100% BIO ražnej múky bez pridania konzervačných prísad, aditív, stabilizátorov a regulátorov chuti. Obsahuje veľa vlákniny a nízky obsah soli. Ideálne pre milovníkov zdravého životného štýlu.

RAŽNÉ PEČIVO Z BIO MÚKY
KORNBAGETA

 

 

KORNBAGETA

Tmavá viaczrnná bageta s cereáliami a semienkami. Na povrchu bohato posypaná ovsenými vločkami, ľanovými semienkami a sezamom.

PRACLÍK

 

 

PRACLÍK

Tradičná pochúťka najmä v južnom Nemecku, Rakúsku a Alsasku. Typická, gaštanovohnedá kôrka, posypaná hrubozrnnou soľou je chrumkavá, zatiaľ čo striedka je mäkká a má pre praclík charakteristickú chuť. 

PRACLÍK

 

 

OŠKVARKOVÝ PAGÁČ

Typický maďarský produkt s obsahom oškvarkov 13%. Korenený, dochutený tradičnými maďarskými koreninami.

MASLOVÝ CROISSANT

 

 

MASLOVÝ CROISSANT

Klasický pľundrový croissant z maslového cesta, ktorému maslo dodáva typickú vôňu a veľmi lahodnú chuť. Svetlá striedka je krásne mäkká a pokrýva ju zlatá krehká kôrka. Jemné pečivo s výraznou maslovou chuťou a vôňou.

MASLOVÝ CROISSANT
PĽUNDROVÝ ROŽOK S ORECHOVOU NÁPLŇOU

 

 

PĽUNDROVÝ ROŽOK S ORECHOVOU NÁPLŇOU

Z jemného, tukom prekladaného cesta, s výnimočnou náplňou z vlašských orechov, na povrchu je posypaný jemným cukrom.

 

 

NUGÁTOVÝ CROISSANT

Nadýchaný maslový croissant zamotaný z lístkového cesta plnený lahodným nugátovým krémom z lieskových orechov, posypaný kúskami čokolády. 

 

 

ČOKOLÁDOVÁ ROLKA

Chrumkavé cesto plnené dvomi tyčinkami lahodnej a krémovej čokolády.

 

 

TVAROHOVÁ TAŠTIČKA

 

Lahodná chrumkavá taštička plná chutného sladkého tvarohu.

 

 

TVAROHOVÝ KOLÁČIK

 

Dobre prepečený vláčny výrobok so zlatým povrchom, množstvom lahodného tvarohu vo vnútri a posypaný mrveničkou. Výborný ku káve alebo čaju. 

 

 

TAŠTIČKA VIŠŇA-PUDING

Chrumkavá sladká taštička z pľundrového cesta. 

 

 

MEDOVO-MAKOVÁ TAŠTIČKA

Sladká taštička z pľundrového cesta plnená lahodnou kombináciou maku a medu. Nemusíte mať zlé svedomie, pretože vďaka pridanému medu je zdravším variantom maškrtenia.

 

 

Donut s náplňou

Mäkký donut plnený chutným čokoládovým/ vanilkovým krémom a zdobený polevou.

 

 

MASLOVÁ VIANOČKA S HROZIENKAMI A MANDĽAMI

Poctivé ingrediencie, ako pšeničná múka od slovenských poľnohospodárov, maslo a hrozienka dodávajú vianočke vláčnosť, mäkkosť a lahodnú chuť.

 

 

ŠIŠKA S NÁPLŇOU

 

Ľahká nadýchaná šiška plnená lahodným lieskovo-orieškovým krémom alebo šiška plnená sladkou viacovocnou náplňou.

 

 

ŠIŠKA S NUGÁTOVOU NÁPLŇOU

 

Modernejšie prevedenie tradičnej pochúťky. Ľahká nadýchaná šiška plnená lahodným lieskovoorieškovým krémom zdobená nugátovými prúžkami. 

 

 

 

ČOKOLÁDOVÝ TWISTER

Pletenec pre všetkých gurmánov s roztopeným vanilkovým krémom a čokoládou na krehkom ceste.

MAKOVKA

 

 

MAKOVKA

Nádherne nadýchané pečivo, gaštanová farba s jemnou maslovou chuťou, na povrchu posypaná lahodným makom. Tajomstvo chuti spočíva v lahodnej maslovej náplni, ktorá dodá tradičnému pokrmu celkom nový šmrnc.

 

 

ŠATÔČKA SO SLIVKOVOU NÁPLŇOU

Šatôčka so slivkovou náplňou Taštička z jemného cesta so zlatistou kôrkou a ovocnou slivkovou náplňou.

 

 

MARHUĽOVÁ TAŠTIČKA

Taštička z krehkého cesta s bohatou marhuľovou náplňou. Vďaka vysokému podielu náplne vynikne svieža chuť marhúľ. Zlatistá kôrka láka k nahryznutiu. 

 

 

HOT-DOG

 

Tradičná chuť párku v netradičnom obale z lístkového cesta so sezamovou posýpkou.

 

 

JAVOROVÁ TAŠTIČKA S PEKANOVÝMI ORECHMI

Lahodná pletená taštička vyrobená z pľundrového cesta s náplňou z javorového sirupu posypaná pekanovými orechami.

 

 

CESNAKOVÁ BAGETA

Pšeničná bageta s pravidelnými šikmými rezmi, ktoré sú naplnené lahodnou cesnakovo-maslovou náplňou. Vynikajúca ako príloha k hlavným jedlám, alebo ako predjedlo.

 

 

PIZZOVÁ BAGETA

Pizzová bageta obložená salámou, syrom eidam, nakrájanými paradajkami, cibuľou, paprikou a jarnou cibuľkou na omáčke z paradajok. Výrobok je vyrobený z vybraných, vysokokvalitných surovín pod najvyššou kontrolou kvality.

 

 

TYČINKA S OLIVAMI

Chutné pečivo z pece. Obsahuje 26 % zelených olív, ktoré dodávajú zaujímavú chuť.

 

ANGLICKÝ ROŽOK

Poctivo ručne vyrábaný z pšeničnej múky. Nadýchané jemné cesto s plátkami anglickej slaniny a syru eidam zaručuje vynikajúci chuťový zážitok.

 

 

 

SYROVÁ ŽEMĽA S KÚSKAMI ŠUNKY

Dozlatista upečenážemľa so syrom Gouda 19 %, na povrchu pokrytá kúskami šunky.

 

 

PIZZOVÁ TAŠTIČKA

 

Rajčiny, šunka, syr a korenie. To všetko sme zabalili do chrumkavej taštičky trojuholníkového tvaru.

 

 

TAŠTIČKA ŠUNKA-SYR

Taštička z pľundrového cesta plnená lahodným jemným a mäkkým plnotučným syrom s kúskami šunky.