Opätovne ste nás zvolili

ZA JEDNOTKU V ČERSTVOSTI,

a to navyše

ZA CENU, KTORÚ SI MÔŽE DOVOLIŤ KAŽDÝ.

Každý deň, dokonca aj v nedeľu, pre vás vozíme viac ako 3 milióny výrobkov.


Sme jediný DISKONT s potravinami na Slovensku, preto vieme čo to je rýchloobrátkovosť

Pravidelne optimalizujeme množstvá objednaného tovaru tak, aby neležali dlho v regáloch a vy si tak skutočnú čerstvosť môžete vychutnávať u vás doma.


Predávame len tovar so 100 % kvalitou a čerstvosťou

Dbáme na zákaznícku dobu spotreby a tovar pred dátumom minimálnej spotreby zlacňujeme s predstihom tak, aby ste ho mohli plnohodnotne využiť.


V každej predajni máme vždy prítomného manažéra čerstvosti, ktorý pravidelne kontroluje kvalitu, dostupnosť a prezentáciu čerstvého sortimentu.


Text And Image SectionOvocie a zelenina


Naše ovocie a zelenina sú svieže a čerstvé. Sú starostlivo vyberané, pravidelne kontrolované a naši dodávatelia nám ich vozia každý deň, vrátane nedieľ a sviatkov, tak aby sa k vám dostali maximálne čerstvé.


Náš školený personál precízne kontroluje kvalitu dodaného tovaru, aby sa k vám dostali len tie najchutnejšie, dokonale zrelé a šťavnaté kúsky ovocia a zeleniny.

Text And Image SectionMliečne výrobky


Čerstvé mlieko, syry, jogurty a ďalšie mliečne výrobky u nás nikdy neležia dlho v regáloch, a tak si ich čerstvosť môžete vychutnávať u vás doma.

Text And Image Section


Pečivo


Voňavé a chrumkavé pečivo je dopekané v našich peciach niekoľkokrát denne.

Teplé pečivo priamo z pece u nás nájdete každý deň od rána do večera.

Text And Image Section


Kvety


Čerstvé kvety dodávame do našich predajní šesťkrát týždenne tak, aby ste si ich krásu mohli užívať čo najdlhšie.

O čerstvosti za nás hovoria naše produkty, experti

a čo je najdôležitejšie – vy.


*2muse KPIs Monitoring značiek na slovenskom trhu za rok 2022, reprezentatívny online prieskum na parametre „Má čerstvejšie potraviny než iné predajne“ a „Ponúka výrobky za najlepšie ceny“ na vzorke 5 100 respondentov. Reprezentatívna vzorka populácie vo veku 15 – 70 rokov, reprezentatívnosť z hľadiska pohlavia, veku, regiónu a veľkosti sídla.