Stiahni si Lidl Plus aplikáciu a nakupuj ešte výhodnejšie

Čo je Lidl Plus?

Čo je Lidl Plus?

Lidl Plus aplikácia prináša každý týždeň nové ponuky a zľavy - vždy na dosah ruky. Vďaka nášmu vernostnému programu už nikdy nezmeškáš žiadnu príležitosť!

Akcie Lidl Plus

Akcie Lidl Plus

Sú to zľavy, ktoré máš automaticky uplatnené po naskenovaní karty a nemusíš si ich aktivovať. V aplikácii ich nájdeš v menu označené ako "Akcie".

Kupóny

Kupóny

Patria sem napríklad: kupóny získané v Stieracom žrebe, Rulete, Darčekobraní, ponuky šité na mieru, kupóny na spotrebný tovar a iné extra kupóny. Nezabudni si ich aktivovať práve vtedy, keď si chceš zľavu uplatniť.

Online leták

Online leták

Maj svoj Lidl Online leták vždy po ruke a nenechaj si ujsť špeciálne zľavy a ponuky. S Online letákom máš prístup k najaktuálnejším akciám a navyše jeho digitálna podoba šetrí aj naše životné prostredie.

Výhody u partnerov

Výhody u partnerov

S Lidl Plus šetríš aj mimo predajní Lidl! Využi exkluzívne zľavy a ponuky u našich partnerov, ktoré platia len pre členov Lidl Plus.

Sumár nákupu

Sumár nákupu

Je detailný prehľad tvojho nákupu s jednotlivými položkami. Môžeš ho využiť na výmenu a vrátenie tovaru. Navyše, dá sa zdieľať ako obrázok a tiež si ho vieš označiť hviezdičkou.

Prehľad nákupu

Prehľad nákupu

V tomto prehľade uvidíš, koľko si ušetril. Prehľad nákupu získaš automaticky po každom nákupe.

Stierací žreb

Stierací žreb

Naskenuj svoju digitálnu kartu pri každom nákupe a získaj tak Stierací žreb ako odmenu.

Po jeho zotretí uvidíš, či sa na teba usmialo šťastie. Môžeš tak vyhrať akciový kupón.

Vyhľadávač predajní

Vyhľadávač predajní

Nájdi svoju obľúbenú Lidl predajňu rýchlejšie, či si doma, alebo na dovolenke. Taktiež, ak si označíš niektorú z predajní ako svoju obľúbenú, budeš vždy informovaný o akciách a ponukách špecifických pre danú lokalitu.