LidlPlus
Čo je Lidl Plus

 

Čo je Lidl Plus? 

Lidl Plus aplikácia prináša každý týždeň nové ponuky a zľavy - vždy na dosah ruky. Vďaka nášmu vernostnému programu už nikdy nezmeškáš žiadnu príležitosť! 

Tvoja digitálna Karta Lidl Plus

Súčasťou Lidl Plus je praktická digitálna karta, ktorá ušetrí miesto v tvojej peňaženke. Je totiž iba v digitálnej podobe priamo v aplikácii. Stačí ju pri každom nákupe pri pokladni naskenovať a všetky zľavy a výhody sa automaticky uplatnia. 

 

 

Stiahni si Lidl Plus

 

Kupóny Lidl Plus

Každý týždeň ti prinášame zľavové kupóny exkluzívne iba pre Lidl Plus zákazníkov! Nezabudni si ich aktivovať práve vtedy, keď si chceš zľavu uplatniť.

Aktuálne kupóny

 

 

Sumár nákupu

Odteraz vieš presne, koľko si ušetril. Po každom nákupe totiž získaš prehľadný Sumár tvojho nákupu.

 

Stierací žreb

Naskenuj svoju digitálnu kartu pri každom nákupe a získaj tak Stierací žreb ako odmenu. Po jeho zotretí uvidíš, či sa na teba usmialo šťastie. Môžeš tak vyhrať akciový kupón.

 

Výhody u partnerov

S Lidl Plus šetríš aj mimo predajní Lidl! Využi exkluzívne zľavy a ponuky u našich partnerov, ktoré platia len pre členov Lidl Plus. Partneri Lidl Plus 

 

Vyhľadávač predajní

Nájdi svoju obľúbenú Lidl predajňu rýchlejšie, či si doma, alebo na dovolenke. Taktiež, ak si označíš niektorú z predajní ako svoju obľúbenú, budeš vždy informovaný o akciách a ponukách špecifických pre danú lokalitu.

 

Online leták

Maj svoj Lidl Online leták vždy po ruke a nenechaj si ujsť špeciálne zľavy a ponuky. S Online letákom máš prístup k najaktuálnejším akciám a navyše jeho digitálna podoba šetrí aj naše životné prostredie.