Opätovne ste nás zvolili

ZA JEDNOTKU V ČERSTVOSTI,

a to navyše

ZA CENU, KTORÚ SI MÔŽE DOVOLIŤ KAŽDÝ.

Každý deň, dokonca aj v nedeľu, pre vás vozíme viac ako 3 milióny výrobkov.


Ako jediný DISKONT vieme čo to je rýchloobrátkovosť

Pravidelne optimalizujeme množstvá objednaného tovaru tak, aby neležali dlho v regáloch a vy si tak skutočnú čerstvosť môžete vychutnávať u vás doma.


Predávame len tovar so 100 % kvalitou a čerstvosťou

Dbáme na zákaznícku dobu spotreby a tovar pred dátumom minimálnej spotreby zlacňujeme s predstihom tak, aby ste ho mohli plnohodnotne využiť.


V každej predajni máme vždy prítomného manažéra čerstvosti, ktorý pravidelne kontroluje kvalitu, dostupnosť a prezentáciu čerstvého sortimentu. Spoznáte ho podľa zeleného trička.
Ovocie a zelenina

Naše ovocie a zelenina sú svieže a čerstvé. Sú starostlivo vyberané, pravidelne kontrolované a naši dodávatelia nám ich vozia každý deň, vrátane nedieľ a sviatkov, tak aby sa k vám dostali maximálne čerstvé.


Náš školený personál precízne kontroluje kvalitu dodaného tovaru, aby sa k vám dostali len tie najchutnejšie, dokonale zrelé a šťavnaté kúsky ovocia a zeleniny.

Pečivo

Voňavé a chrumkavé pečivo je dopekané v našich peciach niekoľkokrát denne.


Teplé pečivo priamo z pece u nás nájdete každý deň od rána do večera.

Mliečne výrobky

Čerstvé mlieko, syry, jogurty a ďalšie mliečne výrobky u nás nikdy neležia dlho v regáloch, a tak si ich čerstvosť môžete vychutnávať u vás doma.

Mäso

Naše mäso je skutočne čerstvé a dovážané do našich predajní každý deň. Pochádza z kontrolovaných chovov a od overených dodávateľov.


Naviac, je hygienicky balené v ochrannej atmosfére, čo zabezpečuje optimálne podmienky skladovania z pohľadu mikrobiológie.

Kvety


Čerstvé kvety dodávame do našich predajní šesťkrát týždenne tak, aby ste si ich krásu mohli užívať čo najdlhšie.O čerstvosti za nás hovoria naše produkty, experti

a čo je najdôležitejšie – vy.

Prečo máme v Lidli vždy tie najlepšie výsledky? Naše ovocie, zelenina, pečivo, mliečne aj mäsové výrobky nikdy neležia dlho v regáli, takže sú vždy zaručene čerstvé a stále za najlepšie ceny. Preto sme trvalo jednotkou v čerstvosti aj pre tých najnáročnejších.

*2muse KPIs Monitoring značiek na slovenskom trhu za rok 2022, reprezentatívny online prieskum na parametre „Má čerstvejšie potraviny než iné predajne“ a „Ponúka výrobky za najlepšie ceny“ na vzorke 5 100 respondentov. Reprezentatívna vzorka populácie vo veku 15 – 70 rokov, reprezentatívnosť z hľadiska pohlavia, veku, regiónu a veľkosti sídla.