Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   PARKSIDE®

   Náradie do dielne a záhrady.


   PARKSIDE® zvládne akúkoľvek prácu!

   NA SORTIMENT PARKSIDE®
   PARKSIDE®
   Kvalita PARKSIDE®

   Kvalita PARKSIDE®

   PARKSIDE® ponúka nielen rôzne vybavenie pre vašu dielňu a záhradu, ale taktiež zaručuje robustných pomocníkov pre váš hobby projekt vďaka prísnym bezpečnostným kontrolám a dôrazom na kvalitu. Nástroje pritom zaujmú skvelým pomerom ceny a výkonu pre potreby vašej hobby dielne. Či už píly, brúsky, alebo hoblíky, v sortimente značky PARKSIDE® určite nájdete to, čo hľadáte.

   Akonáhle ich raz okúsite, zvýšia sa vaše nároky a zväčšia sa vaše projekty… PARKSIDE® svojou širokou škálou produktov pokrýva všetky druhy projektov.

   1. Životnosť

    Elektrické náradie si získa dobré meno iba vtedy, ak po dlhú dobu preukazuje svoj plný výkon, a to aj pri intenzívnom používaní. Sortiment značky Parkside nerobí žiadne kompromisy a je vhodný pre akúkoľvek úlohu.

   2. Stabilné materiály

    Plánujete nový projekt? Narazili ste na veľkú výzvu? Chcete to zvládnuť sami? Pusťte sa do toho! Stabilné a odolné materiály pre náradie, príslušenstvo a pracovné odevy robia z Parkside vašu značku s prístupom skutočného pracanta.

   3. Skvelý pomer ceny a výkonu

    Elektrické náradie a vybavenie pre dielňu Parkside poskytujú profesionálnu kvalitu za rozumnú cenu. Splňte si svoj sen o dokonalej dielni - s Parkside máte skvelú príležitosť si to dovoliť.

   Elektrické náradie

   Ručné náradie

   PARKSIDE PERFORMANCE®

   Záhradné náradie

   Akumulátorové náradie a technológie

   Uľahčite si prácu s radom batérií PARKSIDE®. Jednoducho nabite a pustite sa do toho.

   Keď sa musí práca zvládnuť rýchlo a veľké zariadenia nie sú k dispozícii, naše vysokovýkonné elektrické zariadenia PARKSIDE X 12 V Team sú pre vás tou správnou voľbou.

   Pre základné vybavenie vašej dielne a väčšie hobby projekty nájdete perfektnú podporu pre domácich majstrov v rade PARKSIDE X20 V Team. Veľký výber presných a flexibilných elektrických zariadení, ako sú akumulátorové skrutkovače, vŕtačky a zodpovedajúce batérie a nabíjačky, splní všetky priania domácich majstrov.

   X 20V-Team

   X 12V-Team

   Chcete sa o PARKSIDE® dozvedieť viac?

   Zistite viac o značke PARKSIDE® na stránke: parkside-diy.com/sk

   Text And Image Section

   Nenechajte si ujsť ďalšiu ponuku!

   Chcete byť informovaní o ďalšom výpredaji a zároveň hľadáte exkluzívne informácie o našich produktoch? Potom sa prihláste k odberu nášho newslettera priamo tu – je nabitý aktuálnymi ponukami, akciami, novými produktmi a oveľa viac.