Kvalita PARKSIDE®

Kvalita PARKSIDE®

PARKSIDE® ponúka nielen rôzne vybavenie pre vašu dielňu a záhradu, ale taktiež zaručuje robustných pomocníkov pre váš hobby projekt vďaka prísnym bezpečnostným kontrolám a dôrazom na kvalitu. Nástroje pritom zaujmú skvelým pomerom ceny a výkonu pre potreby vašej hobby dielne. Či už píly, brúsky, alebo hoblíky, v sortimente značky PARKSIDE® určite nájdete to, čo hľadáte.

Akonáhle ich raz okúsite, zvýšia sa vaše nároky a zväčšia sa vaše projekty… PARKSIDE® svojou širokou škálou produktov pokrýva všetky druhy projektov.

  1. Životnosť

    Elektrické náradie si získa dobré meno iba vtedy, ak po dlhú dobu preukazuje svoj plný výkon, a to aj pri intenzívnom používaní. Sortiment značky Parkside nerobí žiadne kompromisy a je vhodný pre akúkoľvek úlohu.

  2. Stabilné materiály

    Plánujete nový projekt? Narazili ste na veľkú výzvu? Chcete to zvládnuť sami? Pusťte sa do toho! Stabilné a odolné materiály pre náradie, príslušenstvo a pracovné odevy robia z Parkside vašu značku s prístupom skutočného pracanta.

  3. Skvelý pomer ceny a výkonu

    Elektrické náradie a vybavenie pre dielňu Parkside poskytujú profesionálnu kvalitu za rozumnú cenu. Splňte si svoj sen o dokonalej dielni - s Parkside máte skvelú príležitosť si to dovoliť.

Elektrické náradie

Ručné náradie

PARKSIDE PERFORMANCE®

Záhradné náradie

Akumulátorové náradie a technológie

Uľahčite si prácu s radom batérií PARKSIDE®. Jednoducho nabite a pustite sa do toho.

Keď sa musí práca zvládnuť rýchlo a veľké zariadenia nie sú k dispozícii, naše vysokovýkonné elektrické zariadenia PARKSIDE X 12 V Team sú pre vás tou správnou voľbou.

Pre základné vybavenie vašej dielne a väčšie hobby projekty nájdete perfektnú podporu pre domácich majstrov v rade PARKSIDE X20 V Team. Veľký výber presných a flexibilných elektrických zariadení, ako sú akumulátorové skrutkovače, vŕtačky a zodpovedajúce batérie a nabíjačky, splní všetky priania domácich majstrov.

X 20V-Team

X 12V-Team

Chcete sa o PARKSIDE® dozvedieť viac?

Zistite viac o značke PARKSIDE® na stránke: parkside-diy.com/sk

Text And Image Section

Nenechajte si ujsť ďalšiu ponuku!

Chcete byť informovaní o ďalšom výpredaji a zároveň hľadáte exkluzívne informácie o našich produktoch? Potom sa prihláste k odberu nášho newslettera priamo tu – je nabitý aktuálnymi ponukami, akciami, novými produktmi a oveľa viac.