Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Adventné kalendáre

2 produkty
  Zobrazené produkty 2 / 2 produkty
  Text And Image Section

  Perfektný spôsob, ako odpočítať dni do Vianoc

  Koniec roka sa nesie v duchu Vianoc a pre tých, ktorí zažívajú vzrušenie zo sviatkov, jednou z najobľúbenejších možností ako si ten čas skrátiť zábavnou a kreatívnou formou sú adventné kalendáre. Či už hľadáte adventný kalendár pre deti, osobitne pre dievčatá a pre chlapcov alebo adventný kalendár pre dospelých, v súčasnosti je na výber z rôznych možností, skutočne pre každého. V našej ponuke nájdete adventné kalendáre pre chlapcov a dievčatá, pre partnerov či adventné kalendáre, ktoré si môžete s prekvapeniami naplniť sami.

  Čo sú adventné kalendáre?

  Adventné kalendáre sú zábavné pomôcky, ktoré slúžia na odpočítavanie dní do Vianoc. Obsahujú 24 okienok a zvyčajne začínajú 1. decembra a končia 24. decembra, pričom každý deň v okienkach čaká iné prekvapenie alebo maškrta. Pôvod adventných kalendárov sa datuje do začiatku 19. storočia v Nemecku, kde si rodiny označovali dni pred Vianocami kriedovými čiarami na dverách. Dnes sú adventné kalendáre dostupné vo všetkých tvaroch a veľkostiach, od tradičných papierových kalendárov až po modernejšie verzie, ako sú digitálne kalendáre a adventné kalendáre pre fitnes nadšencov.

  Text And Image Section

  Adventný kalendár pre deti

  Ak hľadáte adventný kalendár pre deti, máte z čoho vyberať. Jednou z klasických obľúbených možností je čokoládový adventný kalendár, ktorý obsahuje kúsok čokolády v každom okienku. Ďalšou možnosťou je adventný kalendár s hračkami, ktorý za každým okienkom skrýva malú hračku alebo nejakú drobnosť, ktorá detičky poteší. Pre menšie deti sú k dispozícii aj adventné kalendáre, v ktorých sú namiesto maškŕt obrázky alebo nálepky.

  Adventný kalendár pre dievčatá

  Pre dievčatá sú k dispozícii rôzne druhy adventných kalendárov. Jednou z obľúbených možností je adventný kalendár s rôznymi módnymi a skrášľovacími doplnkami. Ďalšou možnosťou je Barbie adventný kalendár, v ktorom je bábika Barbie a módne doplnky pre ňu. K dispozícii sú aj adventné kalendáre, ktoré obsahujú položky ako laky na nechty, vlasové doplnky a prípravky do kúpeľa.

  Adventný kalendár pre chlapcov

  Chlapci budú milovať možnosti adventných kalendárov vytvorených pre nich, ako je napríklad adventný kalendár Hot Wheels, ktorý obsahuje za každým okienkom iné autíčko, alebo nejaký doplnok k hre s autíčkami. Pre starších chlapcov sú k dispozícii aj adventné kalendáre s figúrkami dinosaurov, malými puzzle a nálepkami.

  Text And Image Section

  Adventný kalendár pre dospelých

  Adventný kalendár pre dospelých je skvelý spôsob, ako sa dostať do sviatočnej nálady. Jednou z obľúbených možností je adventný kalendár s vianočnými doplnkami, ktorý obsahuje za každým okienkom inú krásnu vianočnú ozdobu. Ďalšou možnosťou je fitness adventný kalendár, ktorý ukrýva rôzne fitness pomôcky, ako aj nápady na cvičenia. Pre partnerov môže byť zaujímavý adventný kalendár pre páry s rôznymi romantickými prekvapeniami.

  Adventné kalendáre s prekvapeniami podľa vašich predstáv

  Ak sa cítite byť dostatočne kreatívny, môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný adventný kalendár. Jedným z nápadov je použiť malé obálky alebo vrecká a naplniť ich rôznymi maškrtami alebo prekvapeniami, podľa toho pre koho je kalendár určený. Následne ich môžete zavesiť na šnúrku a v radosti očakávať sviatky s vašim osobným adventným kalendárom. Predpripravené adventné kalendáre, ktoré stačí iba doplniť s prekvapeniami podľa vašich predstáv nakúpite aj u nás na Lidl.sk.