Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Autopoťahy

10 produktov
  Zobrazené produkty 10 / 10 produktov
  Text And Image Section

  Poťahy do auta na ochranu sedadiel a pre vaše pohodlie

  V Lidli si môžete objednať univerzálne prispôsobiteľné doplnky pre interiér vášho auta. Týka sa to autopoťahov, masážnych a vyhrievacích podložiek ale aj koberčekov, ktoré sa hodia do každého typu automobilu. Vybavte vaše auto pohodlne, rýchlo a výhodne. Tieto doplnky nemusíte hľadať po rôznych obchodoch, všetko môžete mať z jedného zdroja za rozumnú cenu.

  Prečo sa poťahy na sedadlá oplatia?

  Aj keď šoférujete auto len jednu hodinu denne, strávite v ňom dokopy viac ako 15 dní v roku. Predstavuje to veľkú výzvu pre sedadlá ako z pohľadu opotrebovania látky, tak aj z pohľadu jej čistoty. Vyčistiť zašpinené sedadlá nemusí byť až tak jednoduché.

  Autopoťahy nasadíte rýchlo a rovnako rýchlo ich zvlečiete dole. Dajú sa jednoducho oprať alebo vymeniť a ponúkajú aj veľa iných výhod. V prípade, že v aute nemáte vyhrievané sedadlá pomôžu vám vyhrievané poťahy do auta. Ak často jazdíte na dlhé vzdialenosti alebo si iba chcete užiť cestu a počas nej trošku zrelaxovať pomôžu vám s tým masážne podložky, ktoré vám pomôžu uvoľniť napätie v tele.

  Rozdiely medzi rôznymi typmi autopoťahov

  Poťahy do auta sú dostupné ako univerzálne modely alebo ako autopoťahy na mieru. Oba varianty majú svoje výhody aj nevýhody. Okrem toho existujú aj autopoťahy so špeciálnymi funkciami.

  Text And Image Section

  Univerzálne poťahy do auta

  Univerzálne autopoťahy sú veľmi flexibilnou voľbou:

  • Vhodné sú pre väčšinu štandardných sedadiel
  • Majú jednoduchý vzhľad, ktorý sa hodí do každého interiéru
  • Dajú sa znovu použiť pre iné autosedačky pri výmene vozidla
  • Sú dostupné v rôznych dizajnových prevedeniach a s rôznymi aplikáciami

  Autopoťahy na mieru

  Autopoťahy pre konkrétny typ vozidla ukazujú svoje silné stránky v mnohých smeroch:

  • Poskytujú adekvátny strih bez záhybov alebo prebytočnej látky
  • Vzhľad ideálny pre daný model vozidla
  • Vhodné sú tiež pre autosedačky s lakťovými opierkami atď.
  • Vhodné sú pre jednotlivé špecifické funkcie vozidla (napr. bočný airbag)

  Aké aspekty treba zvážiť pri kúpe autopoťahov?

  Pokiaľ sedí správne a je dizajnovo vyhovujúci, prakticky každý druh poťahov je tou správnou ochranou pre sedadlá. Oplatí sa však venovať pozornosť detailom a porovnať ich s vlastným každodenným zážitkom z jazdy.

  Poťahy do auta vyrobené zo syntetických vlákien, ktoré sa ľahko udržiavajú, neblednú a sú dostupné v širokej škále dizajnov, patria u zákazníkov medzi obľúbené. Sú príjemne priedušné a teplotne neutrálne. Vodoodpudivé špeciálne poťahy pre outdoorové aktivity sú tiež vždy vyrobené zo syntetických vlákien.

  Text And Image Section

  Pohodlie a komfort

  Pokiaľ sa jedná o pohodlie autopoťahov, nejde len o pohodlie pri sedení, ale aj o starostlivosť o nich. Majitelia domácich zvierat sú obzvlášť spokojní s poťahmi, ktoré sa dajú ľahko zbaviť chlpov. Rodičia oceňujú ochranné poťahy, ktoré sa dajú jednoducho sňať a vložiť do práčky. Čím hladší je povrch vlákna, tým je poťah viac odpudzujúci nečistoty.

  V závislosti od modelu existujú rôzne polstrované zóny, ktoré sú zaujímavé napríklad pre aktívnych vodičov. Najdôležitejšia je však vždy bezpečnosť. Predné sedadlá by mali byť vybavené variantmi, ktoré sú vhodné pre bočné airbagy.

  Autopoťahy plnia mnoho funkcií. Vlastnosti čalúnenia a regulácie teploty pomáhajú optimalizovať komfort pri sedení. Priedušné materiály zabezpečia, aby ste sa v lete nepotili a v zime nemrzli.

  Dizajn

  Neutrálna čierna, elegantná šedá alebo pretekárske pruhy? Dizajn autopoťahov je v podstate otázkou vkusu. Športové autopoťahy sa však hodia viac k športovým autám ako k tým rodinným. Dvojfarebné dizajny čalúnenia opticky rozdeľujú kompaktnú sedaciu. Pri správnom výbere dizajnu autopoťahov sa dá starnúci interiér vášho auta jednoducho vylepšiť. Netreba podceňovať ani psychologický efekt, ak sa v aute cítite pohodlne, odveziete sa ráno do práce v lepšej nálade.

  Ako pripevniť poťahy na autosedačky?

  Dobré poťahy na autosedačky sa dajú ľahko pretiahnuť a upevniť pomocou patentiek, šnúrky alebo zipsu.

  Text And Image Section

  Ako dlho vydržia autopoťahy?

  Pri bežnom používaní poťahy autosedačiek z moderných syntetických vlákien vydržia veľmi dlho a vďaka svetlostálym materiálom nestrácajú na svojom vzhľade.

  Ergonomický upgrade pre autosedačky

  Existujú rôzne typy autopoťahov, ktoré ochránia vaše autosedačky. Môže to byť užitočné, ak veľa šoférujete, ste v pracovnom oblečení alebo máte často so sebou deti. Poťahy sedadiel sa rýchlo čistia a zároveň pomáhajú udržiavať hodnotu auta.

  Sedacie podložky zlepšujú pohodlie pri sedení, čo je užitočné najmä pri dlhých cestách.

  Autopoťahy získate v rôznych veľkostiach, aj pre dvojité sedadlá a dodávky. Niektoré sa dajú použiť aj univerzálne a pasujú na každý typ vozidla.

  Objavte doplnky do interiérov áut online v LIDL

  Pre vybavenie vášho auta nájdete v LIDL online shope množstvo produktov na optimalizáciu kvality sedadiel, na čistenie auta a na zvýšenie bezpečnosti v aute. Okrem toho si v Lidli môžete zadovážiť aj detské autosedačky a podsedáky. Objednajte si jednoducho to čo potrebujete a zvýšte komfort pri vašej jazde.