Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Bluetooth reproduktory

29 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 29 produktov
  Text And Image Section

  Moderné technológie nám prinášajú nové a zaujímavé spôsoby, ako si užiť hudbu. Jednými z takýchto inovatívnych zariadení sú aj Bluetooth reproduktory, ktoré sú takým malým zázrakom bezdrôtovej technológie. Umožňujú nám vychutnať si obľúbené melódie bez problémov, kdekoľvek a kedykoľvek, bez obmedzení káblového pripojenia.

  Bluetooth reproduktory sú zariadenia na prehrávanie zvuku, ktoré bezdrôtovo pomocou Bluetooth technológie komunikujú so spárovaným elektronickým zariadením, ako je smartfón, televízor alebo notebook, prijímajú digitálne zvukové signály a premieňajú ich na nádherné zvukové vlny.

  Tieto reproduktory sú kompaktné, ľahké a prenosné, čo z nich robí ideálnych spoločníkov na cestovanie, plážové výlety, pikniky a iné aktivity na čerstvom vzduchu.

  Ako fungujú Bluetooth reproduktory?

  Bluetooth technológie našťastie v sebe nezahŕňajú zuby ani nič čo je modré. Inšpiráciou pre ich pomenovanie bol dánsky kráľ Harald Bluetooth z 10. storočia, ktorý zjednotil vtedajšie rôzne kmene, podobne ako táto nová technológia, ktorá spája viacero zariadení.

  Technológia Bluetooth využíva na prenos údajov rádiové vlny, čo je typ elektromagnetických vĺn. Je to v podstate obojsmerný rádiový komunikačný systém. Vysielacie zariadenie, ako je váš telefón, odosiela zvukové údaje do prijímača vo vašom bezdrôtovom Bluetooth reproduktore pomocou týchto vĺn.

  Ako spárovať Bluetooth reproduktor s vašim zariadením

  Pri porovnávaní bezdrôtových a klasických káblových reproduktorov sa pripojenie prostredníctvom Bluetooth niekomu môže zdať ako zbytočná komplikácia, ale je to celkom jednoduché a v konečnom dôsledku neporovnateľne praktické riešenie.

  Text And Image Section

  Ako spárovať Bluetooth reproduktor s vašim zariadením

  Pri porovnávaní bezdrôtových a klasických káblových reproduktorov sa pripojenie prostredníctvom Bluetooth niekomu môže zdať ako zbytočná komplikácia, ale je to celkom jednoduché a v konečnom dôsledku neporovnateľne praktické riešenie.

  • V prvom kroku zapnime reproduktor. Zvyčajne stačí stlačenie a podržanie tlačidla napájania alebo tlačidla Bluetooth, kým neuvidíte blikať ikonu Bluetooth alebo nezaznie potvrdzovací signál.
  • Ďalej je potrebné zapnúť povolenie Bluetooth na vašom vysielacom zariadení.
  • Následne je potrebné prepojiť reproduktor so zariadením. Uistite sa, že je váš reproduktor v režime párovania a vyberte reproduktor zo zoznamu dostupných zariadení Bluetooth.

  Výber ideálneho reproduktora pre vaše potreby

  Pozrime sa na niekoľko kľúčových vlastností, ktoré treba zvážiť pri výbere Bluetooth reproduktora, tak aby skutočne vyhovoval vašim potrebám.

  • Životnosť batérie. Ak ste často v pohybe alebo na miestach bez dostupnej elektrickej energie, budete chcieť Bluetooth reproduktor s pôsobivou výdržou batérie. Pri každom reproduktore z nášho Lidl sortimentu uvádzame maximálnu výdrž batérie, aby ste vedeli zhodnotiť či vyhovuje vašim potrebám.
  • Kvalita zvuku. Pre skutočných milovníkov hudby je kvalita zvuku primárnou požiadavkou. Hľadajte reproduktor s dobrým frekvenčným rozsahom, ktorý zabezpečí čistý a vyvážený zvuk.
  • Odolnosť. Niektoré reproduktory sa vyznačujú funkciami, ako je odolnosť oči vode, alebo dizajn odolný voči nárazom, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí sa často pohybujú vonku.
  Text And Image Section

  Potrebuje Bluetooth reproduktor pripojenie k Wi-Fi?

  Možno sa vám nastoľuje otázka, či Bluetooth reproduktor potrebuje dostupnú Wi-Fi sieť. Odpoveď je, nie nepotrebuje. Bluetooth a Wi-Fi sú rôzne bezdrôtové technológie. Zatiaľ čo niektoré inteligentné reproduktory môžu pre určité funkcie vyžadovať Wi-Fi, bežný Bluetooth reproduktor sa spolieha výlučne na pripojenie Bluetooth.

  Prenosné Bluetooth reproduktory nakúpite online na Lidl.sk

  Ste pripravení pripojiť sa k bezdrôtovej revolúcii? Bluetooth reproduktory z Lidla sú pre vás výbornou voľbou. Naše reproduktory ponúkajú vynikajúcu kvalitu zvuku, solídnu odolnosť a na výber máme aj z rôznych veľkostí. Aj vaše deti sa určite potešia keď ich prekvapíte a zaobstaráte im detský prenosný reproduktor z nášho sortimentu.

  Jednoduchý online nákup môžete vykonať kedykoľvek na to budete mať chvíľočku času a my vám vašu objednávku doručíme už do niekoľkých pracovných dní, na vami zvolenú adresu.

  Vezmite teda svoj mobil či notebook, spárujte s nimi Bluetooth reproduktor a nechajte svoju obľúbenú hudbu, podcast či detskú rozprávku voľne plynúť kdekoľvek a kedykoľvek na to budete mať chuť.