Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chladničky a mrazničky

9 produktov
  Zobrazené produkty 9 / 9 produktov
  Text And Image Section

  Chladenie a mrazenie potravín s produktami z Lidl sortimentu

  Hľadáte novú chladničku, mrazničku alebo kombinovanú chladničku s mrazničkou? Na Lidl.sk nájdete nielen veľký výber chladničiek do domácnosti, ale aj mrazničky a kombinované chladničky s mrazničkou. Niektoré chladničky z nášho sortimentu majú objem vyše 300 litrov. Vyberte si spotrebič podľa vašich potrieb a udržujte vaše ovocie, zeleninu, nápoje a iné potraviny dlhšie čerstvými.

  Či už chcete zmraziť potraviny podliehajúce skaze, ako sú ryby alebo mäso, alebo ste si kúpili veľké balenie zmrzliny, ktorú chcete odložiť aj na neskôr, mrazničky majú dostatok miesta na všetko. V závislosti od toho, ktorý model si vyberiete, mrazničky pojmú až cez 200 litrov. Ak je to na vašu domácnosť priveľa, v tom prípade vám môže stačiť kompaktná stolová mraznička s objemom 80 litrov. S výškou tesne pod pol metra sa táto mraznička zmestí aj do tej najmenšej kuchyne. Alebo môžete zabiť dve muchy jednou ranou a rozhodnúť sa pre kombináciu chladničky s mrazničkou, ktorú preferuje väčšina domácností.

  Všetko v jednom s kombináciami chladničky a mrazničky

  Kombináciou chladničky a mrazničky ušetríte priestor, pretože získate chladničku a mrazničku v jednom. Skladujte svoje rýchlo sa kaziace základné potraviny ako mlieko, maslo a vajcia v hornej chladiacej časti, zatiaľ čo spodná časť funguje ako mraziaci priestor. Je tu dostatok miesta pre predvarené jedlá alebo potraviny podliehajúce skaze, ako sú ryby a mäso, na ktoré nie je chladnička dostatočne studená. Poobzerajte sa po našom sortimente a nájdite ten správny spotrebič pre vás, doručíme vám ho priamo k vašim vchodovým dverám do niekoľkých dní od objednania.

  Praktické mini chladničky do menších priestorov

  Mini chladnička je kompaktná a voľne stojaca chladnička, ktorá sa zmestí do takmer každého priestoru. Ponúka obmedzený úložný priestor na potraviny v jednej alebo dvoch zásuvkách, ako aj funkčný úložný priestor vo dverách na menší počet nápojov. Niektoré mini chladničky sú dostatočne malé na to, aby stáli na pracovnej doske, zatiaľ čo iné je možné nainštalovať pod stôl alebo skrinku.

  Vyberáte mini chladničku?

  • Na začiatok je potrebné, aby sa mini chladnička zmestila do malého priestoru, ktorý na ňu máte určený. Bez ohľadu na to, ako kompaktne vyzerá na obrázku, pred jej kúpou si zmerajte priestor, kam ju plánujete umiestniť.
  • Vyberte si, akú objemovú kapacitu potrebujete. Mini chladničky prichádzajú v rôznych tvaroch a veľkostiach. Väčšie chladničky vám umožnia vychladiť viac potravín a nápojov, no zároveň zaberú viac miesta.
  • Rozhodnite sa, či potrebujete mraziaci priestor alebo nie. Ak zvyknete jedávať balené potraviny a mrazenú zeleninu, alebo často pridávate mrazené ovocie do smoothies, pravdepodobne budete potrebovať mini chladničku s mraziacou priehradkou.
  • Ak plánujete umiestniť mini chladničku na dvor alebo na terasu, kúpte si chladničku určenú na vonkajšie použitie. Jednotky určené na vonkajšie použitie sú zvyčajne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, majú vodotesné elektrické komponenty a plast, ktorý sa nedeformuje, keď je vystavený priamemu slnečnému žiareniu.
  Text And Image Section

  Chladničky na vždy ideálne zachladené nápoje

  Medzi chladničkami na nápoje a mini chladničkami sú určité rozdiely. Po prvé, keďže sú chladničky na nápoje určené na skladovanie nápojov, ich teplotný rozsah je o niekoľko stupňov vyšší ako pri mini chladničkách. Víno je napríklad vhodné skladovať v chladničke na nápoje, ale nemalo by sa skladovať v malej chladničke, pretože teplota v nej môže byť príliš nízka.

  Ďalej, chladničky na nápoje a mini chladničky majú rôzne skladovacie kapacity. Chladničky na nápoje pojmú desiatky plechoviek alebo fliaš s vodou, zatiaľ čo mini chladničky sú vyrobené tak, aby pojali veľmi obmedzené množstvo potravín. Nakoniec, mini chladničky sa vyrábajú s pevnými dverami, zatiaľ čo chladničky na nápoje majú zvyčajne dvojité sklenené dvere, ktoré vám umožňujú vidieť obsah chladničky.

  Zvoliť mini chladničku alebo chladničku na nápoje?

  Mini chladničky a chladničky na nápoje majú svoje jedinečné účely a jedna nie je nevyhnutne lepšia ako druhá. Ak hľadáte spotrebič vyslovene na skladovanie rôznych nápojov, potom je chladnička na nápoje dobrou kúpou. Pre tých, ktorí chcú okrem nápojov v nej skladovať aj potraviny, bude viac vyhovovať mini chladnička.