Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenské nohavice (2 – 6 rokov)

48 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 48 produktov

  Pri výbere nohavíc pre chlapca je v prvom rade dôležité to, aby mu boli pohodlné a neobmedzovali ho. Deti v tomto veku sú neustále v pohybe, potrebujú skúmať nové veci, často sa naháňajú, skáču, kadečo preliezajú a niekam sa šplhajú. V nepohodlnom oblečení im to nepôjde tak ľahko. Nechajte ich rozvíjať ich potenciál a doprajte im skutočné pohodlie. Oblečenie z našej ponuky je vyrobené práve s týmto cieľom. Dopriať deťom skutočné pohodlie, aby sa mohli hrať a neobmedzene rozvíjať. Aspoň čo sa týka oblečenia.

  V bohatej ponuke na Lidl.sk nájdete chlapčenské nohavice viacerých druhov. Vďaka tomu môžete vášmu drobcovi vybrať vhodné tepláky na doma, do škôlky či na šport aj rifle do mesta či na oslavu. Veľmi obľúbené sú v súčasnosti teplákové rifle. Kombinujú vzhľad riflí s pohodlím teplákov a tak sa chlapci môžu cítiť pohodlne aj v situáciách, v ktorých nosenie teplákov nemusí byť vhodné. Bavlnené cargo nohavice pre chlapcov za nimi taktiež nezaostávajú, čo sa týka kvality a pohodlia. Ponuku dopĺňajú teplákové šortky, ktoré sú vhodné na teplé obdobie či na šport.

  Prečo chlapčenské nohavice z Lidl.sk?

  Ako na Slovensku tak aj v iných krajinách kde naša spoločnosť pôsobí, je oblečenie značky LUPILU® mimoriadne obľúbené u veľkého množstva rodín, ktoré ho nakupujú opakovane. Je to predovšetkým tým, že je vyrobené z kvalitných materiálov, je pohodlné a má dlhú trvácnosť. Aby bola zaručená kvalita oblečenia, celý výrobný proces podlieha kontrolám. Tie majú jednotlivým kúskom zabezpečiť trvácnosť a zdravotnú nezávadnosť, aby bolo ich nosenie pre vaše deti maximálne bezpečné. V rámci tohto výrobného procesu sme aj pristúpili k iniciatíve Cotton made in Africa, ktorá podporuje ekologickú výrobu bavlny priamo u farmárov z Afriky, vzdeláva ich ako dopestovať čím kvalitnejšiu bavlnu bez použitia zdraviu škodlivých látok. Týmto spôsobom je kontrolovaný už samotný začiatok výrobného procesu - pestovanie bavlny, ktorá je v kúskoch oblečenia v našej ponuke zastúpená v najväčšom množstve. Týmto to však nekončí. Výrobný proces je sledovaný až do finálneho produktu, ktorý doručujeme k vám domov.

  Okrem toho, že sú nohavice z našej ponuky z kvalitných materiálov a sú pohodlné, mnohokrát spomenutá bola aj ich trvácnosť. Tá je tiež významným faktorom, kvôli ktorému sa rodiny vracajú k nákupu našich produktov. Vedomí sme si toho, čo všetko musí detské oblečenie vydržať a prispôsobili sme tomu aj našu ponuku. Oblečenie kúpené u nás sa tak často dedí mladšími súrodencami bez toho, aby javilo vážne známky opotrebovania.

  Pridajte sa aj vy k veľkému množstvu spokojných rodín, ktoré nakupujú u nás a sami sa presvedčte, že výborný pomer kvalita – cena v našom prípade platí viacnásobne.