Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenské nohavice (7 – 12 rokov)

50 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 50 produktov

  Detský svet je plný fantázie, hier a neobmedzených snov. Čo my dospelí môžeme pre nich urobiť je, že ich v tom svete plnom úprimnej radosti necháme čo najdlhšie a nebudeme im ukrajovať z ich predstavivosti. Deti pre svoj zdravý vývin nepotrebujú veľa. Potrebujú rozumné hranice a zdravé prostredie, v ktorom sa môžu rozvíjať.

  A toto prostredie je tvorené rôznymi vecami od hračiek, cez drogériu až po oblečenie. Chlapčenské nohavice nie sú výnimkou. Vy, rodičia, dbáte na kvalitu a bezpečnosť materiálov, deti si vyberajú podľa vzorov. Chlapci vo veku 7-12 rokov sú ešte stále deťmi, ale už ani zďaleka nie tými maličkými, ktoré si oblečú čokoľvek. Sú už náročnejší a vedia presne, čo sa im páči. V našom Lidl-Shope dokážeme uspokojiť ich, aj vaše očakávania. Ako bonus k všetkým výhodám je skvelá cena, ktorú si môže dovoliť každý.

  Chlapčenské tepláky s podtitulom „odolné“

  Poznáte to už asi veľmi dobre. Školáci sú poriadne aktívni huncúti, ktorí dokážu odolnosť oblečenia poriadne preveriť. Na jednej strane ošúchať či roztrhnúť ich pri rôznych naháňačkách či iných hrách so spolužiakmi nie je pre nich žiadny problém, na druhej strane, každú chvíľu ich musíte prať, čo tiež skracuje ich životnosť.

  Chlapčenské tepláky z našej ponuky plne rešpektujú požiadavky na kvalitu a odolnosť materiálu. Zároveň sa vyznačujú vysokým podielom bavlny a tak sú pohodlné a vášho chlapca tak v jeho pohybových aktivitách nebudú nijako obmedzovať.

  Keď je vaše dieťa na svoje oblečenie hrdé vďaka potlači

  Asi by sme sotva našli školáka, ktorý by nemiloval niektorú z rozprávkových postavičiek. Chcú ich mať všade. Na svojom šampóne, na tričku, na slipoch i nohaviciach. Jednou z najobľúbenejších rozprávok súčasnosti je Labková patrola. A oblečenie s jej motívmi je v tejto kategórii chlapcov doslova trendy. Ak aj váš chlapec obdivuje hrdinov z tejto psej partičky, prekvapte ho teplákmi s ich potlačou, ktoré veľmi výhodne kúpite v našom internetovom obchode. Rýchle doručenie a skvelá cena sú aj v tomto prípade samozrejmosťou.