Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenské pyžamá (7 – 12 rokov)

17 produktov
  Zobrazené produkty 17 / 17 produktov

  Jednou z dôležitých podmienok pre zdravý rast či vývoj dieťaťa a pre jeho schopnosť sústrediť sa, je kvalitný spánok. Existuje viacero faktorov, ktoré naň vplývajú a patrí medzi nich nepochybne aj oblečenie. Konkrétne pyžamo, ktoré má vaše dieťa oblečené počas spánku. Samozrejmosťou by mali byť nezávadné materiály, z ktorých je detské pyžamo vyrobené. Pyžamo zároveň musí byť pohodlné - ani príliš veľké a určite nie ani malé. Pre určenie správnej veľkosti odporúčame použiť našu užitočnú pomôcku – Lidl Online Veľkostnú tabuľku. Ak by napriek tomu pyžamo nesedelo, môžete ho bez poplatku vrátiť.

  Krátke pyžamo vhodné pre každé ročné obdobie

  Riešite, či kúpiť „zimné“ chlapčenské pyžamo s dlhými rukávmi a dlhými nohavicami alebo „letné“ s krátkymi rukávmi a šortkami? Pravdou je, že počas roka určite využijete obidva druhy. Avšak, ak mávate aj v chladných obdobiach v detských izbách dostatočne vykúrené, nemusíte sa obávať dať dieťaťu krátke pyžamo aj v zime. Naopak, v lete by mu bolo v zimnom pyžame asi veľmi teplo. A nepohodlne. Z tohto pohľadu je možné povedať, že kým zimné pyžamo využijete možno počas 9 mesiacov, letné za určitých podmienok kľudne aj celý rok. Samozrejme závisí tiež od lokality. Ak žijete v horách, krátke pyžamo celý rok pravdepodobne využiť nebude veľmi vhodné.

  Obľúbené chlapčenské pyžamá s potlačou

  Deti majú rady obrázky. Bez ohľadu na to, či sa jedná o škôlkarov alebo školákov. Uvedomujeme si to aj my a preto sme do ponuky chlapčenských pyžám zaradili viacero modelov v rôznych strihoch, farebných prevedeniach a s rôznou potlačou. Všetky však majú jednu spoločnú črtu a tou je príjemný komfort vďaka vysokému podielu bavlny. Spokojné tak budú nielen vaše deti, ale aj vy, ich rodičia. Kupujete predsa v obchode, ktorý je známy najlepším pomerom medzi kvalitou a cenou.