Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenská spodná bielizeň (2 – 6 rokov)

42 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 42 produktov

  Ste zaneprázdnení a každá ušetrená chvíľka času vám znamená veľa? Ste na správnom mieste. Nedokážeme vám pridať ďalšie hodiny do dňa, ale vieme vám pomôcť ušetriť na tých, s ktorými už narábate. Zvyšok času tak môžete využiť na to, na čom vám skutočne záleží.

  Spodnú bielizeň pre chlapcov v našom online obchode máte vybavenú do niekoľkých minút. Celá ponuka je na jednom mieste a tak si už iba treba zvoliť farbu a vzor, ktorý sa vám pre vášho chlapčeka najviac pozdáva. K tomu vybrať ešte správnu veľkosť a nákup máte v košíku. Po zadaní dodacej adresy a po zvolení spôsobu platby máte vybavené. Všetko ostatné je na nás. Vašu objednávku odošleme ihneď a doručíme ju k vám domov kuriérom do 3 pracovných dní. Nemusíte sa obávať. Ak by vášmu chlapcovi náhodou spodná bielizeň úplne nesedela, môžete ju vrátiť bezplatne až do 30 dní. Navyše, ak nakupujete niekoľko vecí naraz, plánujete doplniť šatník viacerým členom rodiny alebo si z nášho online obchodu vyberiete aj nejaké veci do domácnosti a vaša objednávka prekročí 50 €, doručenie budete mať zdarma. Ušetríte tak okrem času aj nejaké peniažky navyše.

  Kvalita a skvelá cena sú pre nás samozrejmosťou

  Okrem toho, že si z našej ponuky vyberiete ľahko a rýchlo, benefitom sú aj skutočne skvelé ceny chlapčenskej spodnej bielizne. Balenia ponožiek, tielok a chlapčenských boxeriek sú zväčša viackusové a tým pádom sú výhodné ako z praktického, tak aj z finančného hľadiska.

  Spodná bielizeň v našej ponuke je vyrobená z najkvalitnejších materiálov ako sú bavlna a LYCRA®, ktoré v prípade ponožiek a boxeriek zabezpečujú príjemný pocit pri nosení a optimálnu priliehavosť k telíčku. Tielka sú zväčša vyrobené zo 100% bavlny vyrobenej v rámci iniciatívy Cotton made in Africa, ktorá nám dáva možnosť sledovať pôvod a proces spracovania materiálov, z ktorých sa ďalej vyrába oblečenie v našej ponuke. Bavlna dopestovaná prostredníctvom tejto iniciatívy je získaná trvalo udržateľným spôsobom bez použitia zdraviu škodlivých látok.

  Spodná bielizeň vo viacerých farbách

  Aj keď je spodná bielizeň z najväčšej časti iným neviditeľná, výber zaujímavej bielizne vie chlapcov veľmi potešiť. V tomto veku majú chalani radi rôznych kreslených hrdinov a celkom presne vedia definovať svoju obľúbenú farbu alebo tematiku. Okrem jednofarebnej spodnej bielizne viete v našom online obchode pre vášho chlapca vybrať aj spodnú bielizeň v rôznych farbách a vzoroch. Má váš chlapec rád Spidermana? Balenie ponožiek so Spidermanom ho určite potešia. V balení sa nachádzajú 3 páry ponožiek, takže šťastie vášho chlapca bude o to väčšie.