Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenská spodná bielizeň (7 – 12 rokov)

50 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 50 produktov

  Pri každodenných hrách, pri športe, v škole, či doma je pre chlapcov dôležité, aby mali správnu spodnú bielizeň, ktorá je pohodlná, nebude ich omínať, ktorá ich príjemne zahreje, nebudú sa v nej potiť a ktorá je trvácna. V našom online obchode nájdete rôzne druhy tielok, ponožiek a slipov vyrobených z najkvalitnejších materiálov. Každý kúsok z našej ponuky je vyrobený z vysokého podielu bavlny alebo zo 100% bavlny z kontrolovaného poľnohospodárstva. Môžete si tak byť istí, že váš chlapec bude mať na sebe materiály, ktoré sú zdraviu nezávadné a ktoré budú na jeho pokožku pôsobiť príjemne.

  Viackusové balenia spodnej bielizne

  Rôzne farby a štýly spodnej bielizne vám ponúkame v praktických multibaleniach. Váš nákup si tak zjednodušíte a o vášho chlapca bude postarané na viac dní. Takéto viackusové balenia sú aj cenovo výhodnejšie, čo je pri našich bežne skvelých cenách ďalšia dobrá správa.

  Na výber máte z viacerých druhov takýchto viackusových balení spodnej bielizne. Vyberie si tak každý, aj tí, ktorí preferujú jednofarebnú, ale aj tí, ktorí farby radi striedajú a preferujú aj potlače. Tí si napríklad môžu vybrať slipy s potlačou Labkovej patroly, Transformers, či PJ Masky, alebo ponožky s témami ako sú Harry Potter, Spiderman, či NASA.

  Váš nákup budete mať doma do 3 pracovných dní

  Prečo ľudia radi nakupujú spodnú bielizeň na Lidl.sk? Okrem kvality produktov, je významným prvkom aj dostupnosť produktov a rýchle dodanie. Váš tovar odosielame ihneď a tak sa z neho môžete tešiť do 3 pracovných dní. Môžete si vybrať, či vašu objednávku uhradíte ihneď kartou alebo kuriérovi pri jej doručení. Navyše, objednávky nad 50 € sú zdarma a veci, ktoré vám nesadnú môžete bezplatne vrátiť do 30 dní. Ak ste u nás ešte nenakupovali, preverte prečo toľko rodín rado nakupuje opakovane práve u nás.