Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Chlapčenské tričká (7 – 12 rokov)

19 produktov
  Zobrazené produkty 19 / 19 produktov

  Maminky aj ocinovia, máte doma školáka a potrebujete mu šatník doplniť o nové chlapčenské tričká? Želáte si moderné tričká, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a zároveň výbornou cenou? Nech sa páči, u nás dostanete presne to, čo hľadáte. Alebo viete čo? Nechajte výber na vášho malého huncúta. Určite sami dobre viete, že školáci už majú svoj vlastný štýl, vedia, čo sa im páči a tak si určite vyberú to, čo budú radi nosiť. A o to predsa ide, no nie?

  Tričká s potlačou sú stále „in“

  Potlač na tričkách robí tričká atraktívnejšími už mnoho rokov. Obľubovali ich rovnako naši rodičia, ako teraz naše deti. Mení sa len grafika podľa toho, čo je práve v móde. Chlapcom, ktorí sú vo veku 7 – 12 rokov, sa budú naše obrázkové tričká páčiť celkom určite. Ponuka je skutočne široká, ale nemať dnes doma aspoň jedno tričko s potlačou Supermana, Jurského parku či Snoopyho je priam nepredstaviteľné. Ak viete, ktorí hrdinovia sú pre vášho malého synátora, vnuka či krstného syna, to pravé orechové, neváhajte a vložte si tričko s ich potlačou do vášho košíka. Vysoký podiel bavlny zaručuje tričkám želané pohodlie a zdravotnú nezávadnosť. Vy tak viete, že je pokožka vášho dieťaťa v bezpečí.

  Keď si značkové veci môžete dovoliť

  Viete, čo je na našom internetovom obchode naozaj skvelé? Že aj oblečenie svetových značiek kúpite za fantastické ceny. Ako napríklad chlapčenské tričká jednej z globálne najobľúbenejších značiek Nike, ktoré sú pevnou súčasťou našej ponuky. Prekvapte vášho mladého pána a kúpte mu tričko, v ktorom bude chcieť aj spávať. A sledujte, s akým nadšením si ho oblieka do školy, na návštevu alebo len tak von.