Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámska športová spodná bielizeň

42 produktov
Zobrazené produkty 24 / 42 produktov

Kvalitné športové aktivity si vyžadujú aj kvalitnú spodnú bielizeň, ktorá bude nielen dostatočne pevná, ale zároveň aj dostatočne elastická, aby vás neobmedzovala v pohybe. Ideálne z materiálov, ktoré odvádzajú vlhkosť a sú ľahké a priedušné. Z našej ponuky si môžete vybrať kompletnú športovú spodnú bielizeň: športové ponožky, podprsenky, nohavičky či lyžiarsku spodnú bielizeň. Všetky výrobky sú vyrobené z kvalitných materiálov a dostať ich môžete za bezkonkurenčné ceny. Stačí si vybrať spodnú bielizeň podľa vašich potrieb a do 3 pracovných dní ju môžete mať u vás doma.

Športové podprsenky pre neobmedzené športové výkony

Všetky ženy, ktoré športujú vedia, aký význam má správne zvolená športová podprsenka. Ako prvé je dôležité zvoliť si jej správnu veľkosť. Ďalej sa treba pozrieť na jej pevnosť držania, aby mohla správne spĺňať svoju funkciu a aby si dámy mohli zašportovať bez obmedzení. V našom online obchode vám ponúkame viac druhov dámskych športových podprseniek. Veľmi obľúbená je v súčasnosti bezšvová športová bielizeň. Pre tie z vás, ktorým záleží na životnom prostredí, máme v ponuke aj športové podprsenky z recyklovaného materiálu. Pevnejšie a formujúce podprsenky našej značky CRIVIT® sú vhodné pre dámy, ktoré potrebujú pevnú oporu. Športové podprsenky s nastaviteľnými ramienkami, podprsenky s chladivým efektom ako aj elegantnejšiu verziu podprseniek s čipkou značky Bruno Banani v našej ponuke nájdete taktiež. Športové podprsenky, na ktoré sa môžete spoľahnúť, pre rôzne druhy športov ako sú beh, cyklistika, joga, jazda na koni, tanec, volejbal či akýkoľvek iný šport. Všetky sú pohodlné, kvalitné a za výbornú cenu.

Pohodlné dámske športové ponožky

Ponožky sú neoddeliteľnou súčasťou väčšiny športových odevov. Napriek tomu, že sa môžu zdať ako sekundárne kúsky oblečenia, patria k tým najdôležitejším. Ich výhody sú niekoľkonásobné. Napríklad predchádzajú pľuzgierom, chránia vaše nohy pred nárazmi a tlakom, pomôžu znížiť bolestivosť a poškodenie svalov, udržujú vaše nohy v teple – predovšetkým tie lyžiarske, dokonca správny pár ponožiek zabráni zápachu nôh. Význam športových ponožiek netreba podceňovať. Dôležité je nájsť si správny druh ponožiek v závislosti od športu, ktorý vykonávate. Bez ohľadu na to, či ste aktívnou športovkyňou alebo iba rekreačnou, správny pár ponožiek pre vás môže urobiť veľa. Okrem uvedeného športové ponožky absorbujú aj vlhkosť a prispievajú k celkovému zdraviu vašich nôh. V našej ponuke nájdete okrem lyžiarskych aj bežecké či nízke športové ponožky.