Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámske športové bundy

32 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 32 produktov

  Máte radi šport a prírodu? Hľadáte k tomu pohodlné oblečenie, ktoré vás nebude obmedzovať v pohybe, nebude hrubé, ale vás dostatočne zohreje, prípadne bude vodoodpudivé a vetruvzdorné? Ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete veľký výber dámskych športových softshellových búnd, hardshellové bundy, pohodlné mikiny, páperové bundy, funkčné tričká, ale aj lyžiarske bundy a všetky za neuveriteľne prijateľné ceny. Nebojte sa, neuberá im to na kvalite. Práve naopak, dámske športové oblečenie v našej ponuke je charakteristické vysokou kvalitou a svojou trvácnosťou. Vyrobené je starostlivým procesom, pri ktorom je dokonca minuté menšie množstvo vody ako je bežné a ktorý zabezpečuje, že aj po častom nosení a mnohých praniach sa jeho vzhľad a funkčnosť nezmení ako zvykne pri niektorých produktoch tohto druhu.

  Prečo softshellové bundy?

  Softshellové oblečenie je viacúčelové a vhodné na mnohé príležitosti a aktivity. Softshell je materiál vyrobený z tkanej textílie, ako flexibilnejšia alternatíva k hardshellu, kvôli čomu je vhodný na šport, vonkajšie aktivity v prírode a dokonca aj na každodenné nosenie. Oblečenie zo softshellu je vzdušnejšie, poskytuje viac komfortu a umožňuje ľahší pohyb ako tradičné hardshellové oblečenie. Napriek tomu, že tento materiál nie je úplne vodotesný, je vodoodolný, vysoko priedušný – čo napomáha tomu, aby ste sa neprehriali, a má dlhú životnosť. Skratka, pri jemnom daždi vám poskytne ochranu od vody a zohreje vás, ale nie je predpokladané, že by vás mal ochrániť pred silným dažďom a vodou ako to napríklad robia lyžiarske bundy. Kvalitnejšie softshellové bundy sú kvôli svojej štruktúre odolné voči vetru, čo tiež pomáha akumulovať prirodzené teplo.

  Softshellové bundy sú obľúbené medzi bežcami, cyklistami, horolezcami a medzi všetkými, ktorí vyžadujú pohodlný a príjemný materiál, ktorý umožňuje vysoký rozsah pohybu s ochranou proti vlhkosti a vetru. V našej ponuke a podľa vašich potrieb nájdete rôzne druhy búnd z tohto materiálu.

  Nakupujte pohodlne na Lidl.sk

  Ešte ste u nás nenakupovali alebo si nie ste istý či vám bunda, ktorú ste si vyhliadli, bude sedieť? Nemusíte sa obávať. Všetky bundy, ktoré máme skladom odosielame ihneď a tak sa z nich budete môcť tešiť do 3 pracovných dní. Ak vám vaša bunda nesadne, budete ju môcť bezplatne vrátiť do 30 dní. Pri výbornej kvalite našich produktov a pri ich bezkonkurenčných cenách nemáte prečo váhať.