Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámske športové nohavice a šortky

186 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 186 produktov

  Ak aj vy patríte k dámam, ktoré pravidelne športujú alebo k tým, ktoré chcú využiť aktívnym spôsobom jedinečné chvíľky pre seba a hľadáte k tomu pohodlné a kvalitné športové nohavice a šortky, ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete veľký výber legín, šortiek a teplákov. Okrem toho si môžete vybrať aj komfortné jogové či kvalitné lyžiarske nohavice. Pri všetkých kúskoch v našej ponuke si môžete byť istí ich kvalitou od začiatku výroby až po finálny produkt.

  Dámske oblečenie na beh

  Dámy, ktoré svoj aktívny čas rady venujú behu alebo rýchlej chôdzi vedia ako veľmi je dôležité, aby oblečenie, ktoré majú na sebe pri týchto aktivitách bolo pohodlné, praktické, aby im pri behu a chôdzi nezavadzalo, ani ich netlačilo. Takéto sú aj funkčné šortky značky CRIVIT®, ktoré majú elastický pás a sťahovaciu šnúrku na úpravu veľkosti. Vyznačujú sa tiež tým, že sú rýchloschnúce so schopnosťou regulácie vlhkosti. Ďalšie funkčné šortky tejto značky vám vďaka vláknu značky LYCRA® zabezpečia optimálnu priliehavosť a stabilitu tvaru. Vyrobené sú pomocou inovatívnej technológie chladenia a sú mimoriadne ľahké, čím zabezpečujú maximálnu voľnosť pri pohybe. Vo svojom vnútri majú praktické vrecko na mobilný telefón. Stačí si prezrieť našu ponuku a už len vybrať tie najlepšie šortky pre seba. Na doplnenie bežeckého outfitu vám ponúkame aj dámske športové tričká, ponožky, športové podprsenky a dokonca i športovú obuv. Zaobstarať si tak môžete kompletné bežecké oblečenie. Navyše pri objednávkach nad 50 € je doprava zdarma, takže sa nákup u nás vyplatí niekoľkonásobne. Ak by vám náhodou zvolené veľkosti nesedeli, vrátiť ich môžete zdarma do 30 dní.

  Dámske športové legíny

  V súčasnosti sú legíny veľmi moderné a široko užívané naprieč všetkými vekovými kategóriami. Dostupné sú v rôznych vzoroch a farebných prevedeniach a taktiež aj v rôznych materiáloch. V našej ponuke si môžete vybrať zo štandardne dlhých alebo capri legín, vyrobených na rôzne účely. Na bežné denné nosenie ženy zvyknú nosiť legíny z bavlny, aby im boli čo najpohodlnejšie a čím príjemnejšie k pokožke. Taktiež nájdete aj široký výber pevnejších funkčných legín určených na športové aktivity s rôznymi vlastnosťami, ako sú napríklad rýchle schnutie či schopnosť odvádzania vlhkosti. Výhodou je tiež ich optimálna priliehavosť a stabilita tvaru, vďaka čomu perfektne sedia a umožňujú neobmedzený pohyb.