Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dámske športové tričká a topy

23 produktov
  Zobrazené produkty 23 / 23 produktov

  V čom sa líšia športové tričká a topy od tých bežných? Hlavný rozdiel je v materiáloch, z ktorých sú vyrobené. Športové tričká by mali byť prispôsobené podmienkam pri športovaní. Mali by regulovať telesnú teplotu, vedieť odvádzať vlhkosť z tela von, mali by byť vzdušné a niektoré druhy tričiek pre vybrané športy tiež nepremokavé či vetruvzdorné.

  Funkčné tričká a topy pre rôzne športy nájdete aj v ponuke nášho e-shopu. Práve v kategórii, v ktorej sa nachádzate môžete vyberať z desiatok produktov s možnosťou ich filtrovania podľa ceny, farby, veľkosti či značky. Súčasťou bohatého sortimentu sú nielen športové tričká a topy, ale aj funkčné tielka, funkčné tričká z recyklovateľného materiálu, bundy, cyklistické tričká s dlhým aj krátkym rukávom či dámske bezšvové tričká.

  Zárukou vysokej kvality sú športové značky Reebok a Crivit.

  Dámske funkčné tričká a topy v mnohých strihoch a farebných variantoch

  Ak ste si mysleli, že funkčné tričká sú nudné a všetky „na jedno kopyto,“ mýlili ste sa. Sme si vedomí, že naši klienti očakávajú ponuku, z ktorej si dokážu vybrať bez kompromisov medzi kvalitou, cenou, ale aj eleganciou či modernosťou. Preto sa snažíme zabezpečiť dostatočne široký sortiment a inak tomu nie je ani v prípade dámskych funkčných tričiek.

  Nájdete tu funkčné tričká s krátkym aj dlhým rukávom, jednofarebné, viacfarebné aj funkčné tričká s rôznymi motívmi potlače. Samozrejmosťou sú moderné strihy a materiály či úpravy zabezpečujúce vlastnosti, ktoré od funkčného trička očakávate. Medzi také patrí napríklad úprava Feran ICE pre regulovanie vlhkosti a rýchle schnutie.

  Rovnaké vlastnosti ako vo funkčných tričkách nájdete tiež vo funkčných topoch. Tie sú mimoriadne obľúbené najmä pri cvičení v interiéri či počas teplých dní v exteriéri. Skvelo sa hodia na fitness, ale aj na ostatné športy ako beh, korčuľovanie na kolieskových korčuliach, kruhové tréningy a podobne.