Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Deky

34 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 34 produktov
  Text And Image Section

  Poznáte ten skvelý pocit, keď si po namáhavom pracovnom dni urobíte pravú domácu pohodu? Alebo keď je vonku počasie, že sa vám nechce ani len pozrieť z okna? Vyložiť si nohy na gauč, oprieť hlavu o pohodlný vankúšik a zababušiť sa do mäkučkej deky. Paráda, však? Že nemáte pohodlnú deku, prípadne že vám tá vaša obľúbená pomaly dosluhuje? Nevadí, na niektorú z našej ponuky si zvyknete veľmi rýchlo. Zvyknete? Slabé slovo! Zamilujete sa.

  Detské deky, mäkké hrejivé deky ako aj posteľné prikrývky máme skladom pripravené k odoslaniu na vami zvolenú adresu. Bezpečné a pohodlné objednanie, nízka cena a želaná kvalita overená zákazníkmi sú u nás v Lidli samozrejmosťou.

  Naše flísové prikrývky ponúkajú príjemnú kvalitu, ktorú môžete vidieť, ale aj cítiť. Mimoriadne hustý a vzdušný materiál vás bude lákať k túleniu, akurát ideálne na chvíle oddychu na pohovke. Tieto deky sú navyše mimoriadne praktické na údržbu a starostlivosť, ich farba vydrží neuveriteľne dlho a znesú toho veľa. Flísové deky sú preto správnym rozhodnutím aj vtedy, ak by ste potrebovali miesto na zútulnenie vášho štvornohého člena rodiny.

  Detské deky z kvalitných materiálov

  Na výbere prikrývky pre vašu ratolesť si dajte záležať. Kvalitné a hygienicky maximálne nezávadné materiály by mali byť prioritou. V našich produktoch aj sú. Odporučiť môžeme napríklad detskú deku v rozmere 75 x 100 cm. Je skutočne mäkučká, vyrobená z kvalitného mikrovlákna. Takúto deku vaše deti budú zbožňovať. Prehovárať ich, aby si ju na seba prehodili ich určite nebudete musieť. Naopak, samé ju budú s radosťou vyhľadávať.

  Text And Image Section

  Vyhrievacie deky nielen na chladné večery

  Kvalitná deka by mala byť príjemná na dotyk a mala by nás dokázať zahriať. Ak by sa vám však klasická deka zdala málo vyskúšajte vyhrievaciu deku, alebo vyhrievaci vankúš na chrbát a šiju. O mimoriadnej obľúbenosti tejto vyhrievacej deky a vankúša u našich zákazníkov hovoria ich hodnotenia. Sú vyrobené z extra mäkkého, priedušného materiálu a nastaviť si môžete až 6 teplotných stupňov. Funkcia automatického vypnutia spoločne s elektronickou reguláciou teploty sa postarajú o vaše pohodlie a bezpečné používanie.

  Praktické deky nenáročné na údržbu

  Vaša deka v obývačke či spálni okrem jej primárnej funkcie, môže tiež chrániť vašu pohovku pred škvrnami, alebo opotrebovaním. Aby vaša hebká deka zostala svieža a nadýchaná nie je potrebné veľa sa namáhať. V prvom rade, odporúčame sledovať pokyny na jej starostlivosť:

  • Pri praní prikrývky zostaňte šetrní a zvoľte jemný cyklus pri teplote, ktorá je vhodná pre daný typ materiálu a ktorá deke zachováva mäkkosť.
  • Jemný prací prostriedok je najlepším priateľom vašej deky a aviváži sa radšej vyhnite. Vlákna by sa mohli zlepiť a vaša deka by po vypraní už nebola rovnaká.
  • Ak to pokyny výrobcu dovolia použite sušičku bielizne pri nízkej teplote a vaša deka bude opäť nadýchaná. Tenisové loptičky v sušičke zabránia vytváraniu žmolkov.
  • Čerstvý vzduch je najlepším liekom, takže ak vám počasie vychádza v ústrety, nechajte deku vyschnúť vonku.