Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Detská nízka obuv a tenisky

22 produktov
  Zobrazené produkty 22 / 22 produktov

  Vážení rodičia, hľadáte pre svoje deti kvalitné, moderné a komfortné tenisky za výbornú cenu? Tu ste správne. Chlapčenské aj dievčenské tenisky a ďalšie druhy nízkej obuvi máme skladom pripravené na okamžité zaslanie na vami zvolenú adresu. V kategórii detskej nízkej obuvi a tenisiek nájdete okrem iného i chlapčenské aj dievčenské športové a voľnočasové tenisky, tenisky s technológiou Air & Fresh zaručujúce maximálny komfort počas chodenia, moderné nízke tenisky nielen na leto, ako aj značkové športové tenisky Adidas.

  Chlapčenské a dievčenské tenisky s technológiou Air & Fresh

  Jednou z najdôležitejších funkcií, ktorú musí obuv s ohľadom na maximálny komfort pri nosení spĺňať, je kvalitné vetranie chodidla. Detské tenisky značky PEPPERTS s patentovanou technológiou Air & Fresh sa vyznačujú vysokou priedušnosťou a odvádzaním vlhkosti smerom von. Kvalitná podrážka neprepúšťa vodu, piesok ani špinu a vnútorná podošva ešte zvyšuje vysoké pohodlie pri chôdzi.

  Tenisky z recyklovaných plastov sú pohodlné a ekologické

  Počuli ste už o tom, že plasty vyzbierané na plážach, ostrovoch a v pobrežných regiónoch je možné použiť aj pri výrobe obuvi? Páči sa nám tento ekologický nápad a tak sme aj do našej ponuky zaradili tenisky, pri ktorých výrobe sa použili recyklované plasty. Zvršok tenisky je vyrobený z priedušnej pleteniny a vložka sa vďaka pamäťovej pene dokáže optimálne prispôsobiť chodidlu. Tieto športové a voľnočasové tenisky značky CRIVIT tak smelo môžeme označiť prívlastkami ekologický aj pohodlný.