Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Detské bundy (2 – 24 mesiacov)

4 produkty
  Zobrazené produkty 4 / 4 produkty

  Či v zime alebo v lete, je vhodné aby vaše bábätko malo niekoľko kúskov prechodných búnd. Aj keď sa v lete používajú menej, vždy je dobré mať aspoň jednu v prebaľovacej taške pre prípad, že by sa mierne ochladilo. Aj keď nám dospelým mierne ochladenie zväčša nerobí problém, menšie detičky a predovšetkým bábätká to znášajú horšie.

  V zime sa takáto bundička dobre hodí ako dodatočná vrstva oblečenia, ktorá detičky príjemne zohreje ale ich zároveň neobmedzuje v pohybe.

  Na čo si dávať pozor keď kupujete detskú bundu

  Pri voľbe detskej bundy by ste mali dávať pozor na niekoľko vecí.

  Vyberte si veľkosť bundy väčšiu, ako váš miláčik momentálne potrebuje. Aj keď sú modely pohodlné a so širším strihom, je lepšie keď ich detičky budú mať o čosi voľnejšie aj pre prípad, že by ste im pod bundičku chceli obliecť viac vrstiev. Zároveň sa pri prvom praní môžu o trošku stiahnuť, tak pri voľbe o niečo väčšieho čísla si budete istí, že im budú sedieť dlhšie.

  Veľmi dôležité je aj voliť materiály bez toxických a nevhodných látok, aby ste zabezpečili, že nebude ohrozené zdravie vášho dieťaťa.

  Naše odporúčanie: Detské oblečenie a bundy značky Lupilu sú vyrobené zo 100% čistej organickej bavlny a dokonale budú sedieť na jemnú pokožku vášho dieťatka, bez toho, aby ju dráždili.

  Vysoko kvalitné spracovanie zaručuje, že detské bundy prežijú aj tie najdivokejšie hry bez ujmy.

  Detské bavlnené bundy pre každý vkus

  Bundy značky Lupilu z našej ponuky sa hodia aj chlapcom, aj dievčatkám. Sú dostupné v neutrálnych tónoch a zároveň aj v ružovej či tmavomodrej, ak by ste ich chceli farebne zladiť ku vášmu dievčatku či chlapcovi. V každom balení sa nachádzajú 2 kusy, aby ste vždy mali po ruke aj rezervnú bundičku.

  Tieto bundy sú tiež skvelým darčekom, keďže spĺňajú kritéria estetickosti, ale predovšetkým aj kvality a zároveň sú cenovo veľmi dostupné.