Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské bundy (7 – 12 rokov)

9 produktov
Zobrazené produkty 9 / 9 produktov

Poznáte to aj vy. V šatníku stále niečo chýba, prípadne je, ako sa hovorí, mimo trendov. Jedným z tých druhov oblečenia, ktoré určite nesmie chýbať v žiadnej skrini s oblečením mladých slečien je bunda. Dievčenské bundy musia spĺňať najmä dve zásadné vlastnosti. Musia mať moderný vzhľad a musia byť pohodlné. Presne tieto vlastnosti nájdete aj v bundách z ponuky nášho e-shopu. Vyberte svojej malej-veľkej princeznej presne takú, aká sa jej bude páčiť. Alebo viete čo, ak to nemá byť prekvapenie, nechajte výber kľudne na ňu. Veď už aj 7-ročné dievčatá predsa presne vedia, čo chcú. O tých starších nehovoriac.

Keď materiál rozhoduje

Ak by ste mali odpovedať na otázku čo je vo všeobecnosti typické pre bundy, čo by ste odpovedali? Určite by v odpovediach nechýbalo, že slúžia na prechodné obdobie alebo aj v lete, keď sa o niečo ochladí alebo, naopak, aj v zime, keď sa trochu oteplí. Samozrejme, pokiaľ sa nejedná vyslovene o zimnú bundu, ktorú si vaša ratolesť môže obliecť aj keď ortuť teplomera klesne skutočne nízko. O tom, pre ktoré ročné obdobie je dievčenská bunda prioritne určená, rozhoduje materiál, z ktorého je vyrobená.

Počuli ste už o vrchnej úprave BIONIC-FINISH® ECO? Je to špeciálna úprava, ktorá bunde zabezpečuje okrem iného vodoodpudivosť. Štýlové bundy s touto úpravou nájdete aj v ponuke nášho internetového obchodu. Ak sa rozhodnete napríklad pre detskú prešívanú bundu značky PEPPERTS, získate štýlový kúsok s výbornými vlastnosťami. Na výber máte model s kapucňou aj bez nej, čo je však dôležité, bunda nie je len vodoodpudivá, ale aj vetruvzdorná. Zároveň ľahká a príjemne hrejivá s kvalitným značkovým YKK zipsom. Ochráni tak telo vašej slečny aj v náročnejších poveternostných podmienkach.

Aj bundy s rýchlym dodaním

Veríme, že ste sa už presvedčili, aké jednoduché je nakupovanie na Lidl.sk. Ak ste našim stálym zákazníkom/ stálou zákazníčkou, viete, že vami objednaný tovar, pokiaľ ho máme na sklade, odosielame okamžite priamo k vám a tak sa z neho môžete tešiť už do troch pracovných dní. Zároveň určite viete, že na jeho bezplatné vrátenie máte čas až 30 dní. Vďaka tomu kupujete maximálne bezpečne a bez rizika, že kúpite „mačku vo vreci,“ za ktorú budete musieť zaplatiť bez ohľadu na to, či sa vám bude páčiť alebo nie. Chápeme totiž, že trafiť sa do veľkosti či vkusu môže byť niekedy náročné. A to platí aj pre dievčenské bundy z našej ponuky. Tak nech sa páči, v pokoji, kľude a v pohodlí svojho domova slečne, vám i celej rodinke objednajte presne to, čo potrebujú.