Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské nohavice (7 – 12 rokov)

54 produktov
Zobrazené produkty 24 / 54 produktov

Aj keď dievčatá zväčša preferujú šaty, faktom je, že asi najväčší podiel času trávia v nohaviciach či šortkách. Je to najmä z dôvodu, že sú praktickejšie, môžu v nich športovať a bezstarostnejšie sa hrať. V našom online obchode vám tak ponúkame široký výber pohodlných a kvalitných nohavíc a šortiek za výborné ceny. Niektoré balenia obsahujú aj viac kusov a tak sa ich nákup naozaj oplatí. Tým, že sú vyrobené z kvalitných materiálov, sa nemusíte obávať, že by sa rýchlo opotrebovali a zničili. Naopak, veľa rodín, ktoré u nás nakupujú, oceňujú práve to, že naše výrobky vydržia ešte aj pre mladších súrodencov.

Legíny a džegínsy do školy a na voľný čas

Čo môže byť praktickým oblečením do školy, ktoré sa zároveň aj ľahko kombinuje s ostatnými kúskami oblečenia? Predsa legíny a džegínsy, ktoré možno skombinovať na skutočne mnoho spôsobov. K jednoduchým legínam sa skvele hodí mikina, obyčajné tričko, ale aj dlhší sveter či tunika. Viete ich tak bez problémov skombinovať na bežný školský deň aj na školské vystúpenie. Tým, že sú vyrobené z veľkej časti z bavlny a štipky elastanu sú neskutočne pohodlné a dievčatá ich tak môžu nosiť počas celého dňa. A to bez toho, že by im v nich bolo nepríjemne alebo aby ich tlačili.

Džegínsy viac pripomínajú klasické nohavice alebo džínsy, ale sú v porovnaní s ich klasickými verziami podstatne pohodlnejšie, príjemne mäkké a priliehavé, nakoľko sú vyrobené z elastických materiálov. Tie v našej ponuke obsahujú aj pohodlný elastický pás, kvôli ktorému pevnejšie držia.

Letné dievčenské nohavice

Na príjemne teplé letné dni sa hodia vzdušné nohavice, ktoré nebudú dievčatá zbytočne prehrievať ale im krásne spestria outfit a doprajú im pohodlné, nielen večerné, prechádzky. V našom online obchode si môžete vybrať z viacerých moderných prevedení nohavíc vyrobených z pohodlnej viskózy.

Šortky na (takmer) každú príležitosť

Počas chladnejšieho počasia na šport a počas slnečných dní na každú príležitosť. Aj tak by sa mohlo opísať využitie šortiek zo šatníkov mladých slečien. Rifľové, jednoduché športové či farebné? Všetky šortky v našej ponuke majú spoločné to, že sú pohodlné a kvalitné. Milé maminky, zaobstarajte pre vaše dievča šortky do školy, na pláž, na šport či na bežné nosenie a samy sa presvedčte, prečo toľko slovenských rodín opakovane nakupuje so spokojnosťou na Lidl.sk.