Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské šaty a sukne (7 – 12 rokov)

10 produktov
Zobrazené produkty 10 / 10 produktov

Pohodlné šaty pre teplejšie a chladnejšie počasie v rôznych strihoch a farbách určite zaujmú každé mladé dievča. Vyrobené sú na bezpečných a sociálne zlučiteľných pracoviskách, z tých najkvalitnejších materiálov, čo im zaručuje dlhšiu životnosť a dievčatám príjemný komfort pri každodennom nosení. Produkty dostupné skladom odošleme ihneď a tak sa z nich s vašim dievčaťom môžete tešiť už do 3 pracovných dní. Správnu veľkosť šiat si zabezpečíte pomocou našej interaktívnej Lidl online veľkostnej tabuľky, kde iba zvolíte druh oblečenia a zadáte miery vášho dievčatka. Ak by mu náhodou aj napriek tomu nesadli, môžete ich bezplatne vrátiť až do 30 dní.

Dievčenské šaty s dlhým rukávom

Chladnejšie počasie vyžaduje aj teplejšie oblečenie. Aby vaše dievča mohlo nosiť svoj obľúbený druh oblečenia aj počas týchto chladnejších dní, ponúkame vám i šaty s dlhým rukávom. Vyrobené sú z najväčšej časti z kvalitnej biobavlny a optimálne priliehajú vďaka štipke elastanu LYCRA®. To dievčatám zabezpečuje neobmedzený pohyb a príjemný pocit počas celého dňa. Balenie za veľmi prijateľnú cenu obsahuje 2 kusy šiat a môžete si vybrať z dvoch kombinácií farebných prevedení. Mladá slečna tak bude mať väčší výber šiat do školy, na rodinnú oslavu, na ihrisko, či na akúkoľvek inú príležitosť.

Dievčenské letné šaty

Počas leta a horúcich dní sa hodia ľahké a pohodlné šaty s veselými vzormi a v rôznych farbách. Presne také nájdete aj v našej ponuke. Dievčenské letné šaty sú vyrobené z veľkého podielu kvalitnej bavlny a dostupné sú v rôznych strihoch, s trendy volánikmi, mašličkami, bočným zapínaním či s tematickou potlačou. Dievčenské šaty značky PEPPERTS® sú dokonca vyrobené ekologickým spôsobom zo 100% bavlny, ktorá je spracovaná do pohodlnej, mäkkej a kvalitnej pleteniny s označením Single-Jersey. Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení i z viacerých strihov. Šaty značky Mexx sa vyznačujú športovou eleganciou v tvare A-strihu. Hodia sa ako na letné prechádzky a pláž, tak aj na niektoré druhy športov ako je napríklad tenis.