Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Dievčenské športové oblečenie (2-6 r.)

20 produktov
  Zobrazené produkty 20 / 20 produktov

  Jednou z najčastejších dilem, ktoré riešia rodičia malých detí, je, či sa oplatí investovať do značkového, kvalitného oblečenia, keď z neho veľmi rýchlo vyrastú. My sme názoru, že netreba robiť kompromis medzi kvalitou a cenou. Obzvlášť, ak sa jedná o športové oblečenie. A tomu podriaďujeme našu ponuku. Naši zákazníci vedia, že u nás nakúpia kvalitné oblečenie za skutočne výbornú cenu.

  Ak chceme u detí pestovať vzťah k športu a pohybu už od malička, mali by sme im vytvoriť podmienky, ktoré ich v tom nebudú nijako obmedzovať. Základným predpokladom je, že sa pri športovaní musia cítiť pohodlne. A to bez ohľadu na to, či sa jedná o lyžovanie, plávanie či bicyklovanie. Nemalo by im byť príliš teplo ani zima. Nevhodné oblečenie im môže aktivitu znechutiť až natoľko, že si k nej vytvoria odpor. A čo je najhoršie, najmenšie deti častokrát nevedia alebo nechcú povedať dôvod, prečo sa im to alebo ono nepáči.

  Aj dievčenské športové oblečenie pre najmenšie športovkyne vo veku od 2 do 6 rokov tak musí byť vyrábané s ohľadom na ten-ktorý šport. Moderné materiály a pohodlné strihy sú základom, ktorým disponuje aj oblečenie z našej ponuky.

  Viacero modelov spodnej termobielizne, zimných búnd, rukavíc, čiapok, funkčných legín, ale aj plaviek obľúbených značiek ako CRIVIT či LUPILU sú zárukou, že pre vašu malú športovkyňu vyberiete pekné, kvalitné a cenovo výhodné športové oblečenie.

  Plavky aj lyžiarska bunda musia mať štýl

  Ak si myslíte, že je „jedno,“ ako bude športové oblečenie vyzerať, mýlite sa. Obzvlášť pri malých deťoch je veľmi dôležité, aby sa im to, čo si majú obliecť, páčilo. Maličké deti nerozlišujú, či sa vybrané oblečenie hodí na určitú aktivitu a či je vhodné do aktuálneho počasia. Ony sa riadia podľa farieb a obrázkov. Dizajn je tak skutočne dôležitý, ak chcete, aby si vybraný kúsok oblečenia slečna bez problémov obliekala. A to platí rovnako tak pre plavky, ako aj pre dievčenské lyžiarske bundy.

  Dievčenské plavky LUPILU, ktoré sú pevnou súčasťou našej ponuky, sú tak s obľúbenou potlačou a vzormi, ktoré si vaša malá slečna zamiluje. Na výber máte dvojdielne aj jednodielne modely, je len na vás a vašej športovkyni, ktorý si vyberiete.

  Aj lyžiarske bundy pre začínajúce lyžiarky musia hrať farbami. S nevýraznými modelmi by ste u vášho dievčatka asi neuspeli. Skvelé hodnotenia od rodičov má napríklad dievčenská lyžiarska bunda CRIVIT s protišmykovým pásom zachytávajúcim sneh a vodu odpudzujúcou úpravou vrchného materiálu BIONIC-FINISH® ECO.