Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Hračky

701 produktov
Zobrazené produkty 648 / 701 produktov
Text And Image Section

Hračky pre dievčatá a chlapcov

Ktorý obchod je tým pravým detským svetom? Predsa hračkárstvo. Vitajte v tom našom. Máme hračky pre školákov, škôlkárov aj pre vaše najmenšie zlatíčka. Skutočne bohatý sortiment, dostatočné skladové zásoby, bezpečné objednanie, rýchle dodanie, certifikovaná kvalita a skvelé ceny sú dôvody, prečo sa aj hračky oplatí kupovať v našom internetovom obchode.

Stovky skvelých produktov, vhodných tiež ako darček pre vaše deti, vnúčence či deti vašich rodinných známych, sme rozdelili do viacerých kategórií. Ak hľadáte niečo konkrétnejšie, nájdete to vďaka tomu oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie.

Ak však ešte neviete, čo skončí vo vašom nákupnom košíku, môžete sa nechať inšpirovať prezeraním si ponuky v rozličných kategóriách. Sme si istí, že nájdete tú správnu hračku bez ohľadu na to, či potrebujete hračku pre chlapca alebo dievča, pre školáka alebo batoľa, či hľadáte kreatívnu drevenú hračku alebo modernú elektronickú hračku, napríklad vo forme autíčka na diaľkové ovládanie, dronu či autodráhy.

Montessori hračky - učenie pomocou hry

Montessori hračky stimulujú učenie tým, že motivujú deti k skúšaniu a experimentovaniu. V zásade sú takéto hračky vyrobené z prírodných materiálov, najčastejšie z dreva alebo aj kovu, ktoré deťom poskytnú lepšie poznatky ako hračky z plastu. Kovy sú napríklad chladné a pri dlhšom držaní sa ohrejú a drevo poskytuje zoznámenie s rôznymi textúrami. Montessori hračky sa veľkostne hodia do malých detských ručičiek, aby ich mohli pohodlne držať a dotýkať sa ich bez obmedzení, keďže si pomocou manipulácie s nimi deti rozvíjajú jemné motorické zručnosti.

Drevené hračky sú „in.“

Drevené hračky boli, sú aj budú trendy. Drevo ako prírodný materiál je ekologické a zdravotne nezávadné. Do našej skutočne bohatej ponuky drevených hračiek sme zaradili kvalitné hračky značiek ako PLAYTIVE, PLAYTIVE JUNIOR či CRELANDO.

Skvelým darčekom sú napríklad drevené odrážadlá či hojdacie koníky, prirodzeným pomocníkom pri prvých krôčikoch sú drevené chodítka. Rozvoj motoriky, logického myslenia a kreativity podporujú drevené stavebnice či rôzne kreatívne súpravy.

V ponuke drevených hračiek nechýbajú ani drevené autíčka či detská železničná dráha. Malých kuchárov poteší drevená kuchynka s kompletným príslušenstvom a spotrebičmi, ktoré svietia a vydávajú zvuky a každú dievčinku poteší niektorý z drevených domčekov pre bábiky.

Text And Image Section

Hračky pre bábätká a batoľatá

Samostatnú kategóriu medzi hračkami tvoria hračky pre naše najmenšie ratolesti. Vyznačujú sa najvyššou bezpečnosťou a certifikovanou kvalitou. Jej súčasťou sú plyšové hračky modelov rôznych zvieratiek a rozprávkových postavičiek, detské stany s loptičkami na hranie, ale aj množstvo rôznych stavebníc a hračiek podporujúcich vývin jemnej motoriky, logického myslenia, zručnosti a koordinácie medzi zrakom a rukou.

Pre rodičov sme do ponuky zaradili rôzne pomôcky pre bábätká ako detské deky na hranie, prebaľovacie tašky, prebaľovacie podložky či zavinovacie deky.

Hračky na záhradu

Priaznivé účinky pobytu detí na čerstvom vzduchu sú jednoznačné. Spoločné chvíle strávené s deťmi vonku môžete spríjemniť rôznymi exteriérovými spoločenskými hrami z našej ponuky ako sú kolky, kroket, kocky, piškvorky či záhradné človeče nehnevaj sa.

Zariaďte deťom priestor pre hru a vyberte im niektoré pieskovisko z našej ponuky spolu s hračkami do pieskoviska, pridajte k nim hojdačky, kĺzačku či trampolínu. Pre väčšie pohodlie a väčšie možnosti využitia exteriéru môžete využiť detské záhradné súpravy stolu a lavičiek.

Obľúbené sú aj exteriérové detské kuchynky, detské teepee stany a cez leto aj vodné šmýkačky či skákacie hrady s bazénom. Hračky na záhradu, ako aj všetok iný tovar z nášho sortimentu, ktorý máme skladom, vám doručíme do 3 pracovných dní.