Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Hudba

8 produktov
Zobrazené produkty 8 / 8 produktov

Viesť deti k hudbe už od malička môže mať pre ich vývoj priaznivé účinky. Získavajú hudobný sluch, rytmus, učia sa rozoznávať rôzne melódie. Hra na hudobné nástroje, podobne ako iné koníčky, pomáha v deťoch rozvíjať aj zmysel pre zodpovednosť, trpezlivosť či samostatnosť.

Do našej ponuky hudobných nástrojov sme zaradili elektrické bubny Sheffield, ktoré sú mimoriadne obľúbené aj ako vianočný či narodeninový darček a flauty pre začiatočníkov z kvalitného prírodného dreva.

Elektrické bubny sú skvelým darčekom

Hľadáte skvelý darček pre malého hudobníka či malú hudobníčku? Máme pre vás skvelý tip - elektrické bubny so šiestimi dynamickými údernými plochami a párom bubnovacích paličiek. Je možné ich zapojiť do elektrickej zásuvky, fungujú však aj na batérie, čo umožňuje hranie kedykoľvek a kdekoľvek.

Bubny obsahujú 10 voliteľných nastavení zvuku a 10 demorytmov na spolupôsobenie. Obsahujú tiež pedále na bas bubon a hi-hat. Vďaka viacerým konektorom je možné k nim pripojiť napríklad slúchadlá či externé zariadenie typu MP3 a podobne.

Súprava elektrických bubnov Sheffield je kompaktných rozmerov s možnosťou ovládania hlasitosti. Vďaka tomu je vhodná aj do domáceho prostredia.

Flauty z prírodného dreva pre malých hudobníkov

Hra na flautu sa teší veľkej obľube už u detí v predškolskom veku či u žiakov na prvom stupni základných škôl. Tento jemný, krásne znejúci nástroj, si zamilovali síce najmä dievčatá, jeho čaro však objavuje aj množstvo chlapcov.

V našej ponuke nájdete flauty, ktoré sa ideálne hodia pre začiatočníkov. Sú vyrobené z kvalitného prírodného dreva a napriek tomu, že sú robustné, sú aj ľahké, vďaka čomu je hranie maximálne komfortné. Vybrať si môžete flautu s barokovým alebo nemeckým prstokladom. Súčasťou balenia flauty je aj textilný obal na jej bezpečný prenos a skladovanie, čistiaca handrička, CD s karaoke a učebnica, ktorá umožňuje robiť malému muzikantovi veľké pokroky.