Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kolobežky

29 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 29 produktov
  Text And Image Section

  Zábava na kolieskach pre malých aj veľkých

  Kolobežky sú ideálnym spôsobom, ako spojiť skvelú zábavu a užitočný pohyb, pre takmer všetky vekové kategórie. Na Lidl.sk ponúkame široký výber kolobežiek pre deti i dospelých, ktoré sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, tak aby vám slúžili roky.

  Ako vždy, tak aj v tomto prípade vám prinášame kvalitné produkty za dostupné ceny, aby si každý mohol užiť skutočnú zábavu na kolieskach. Nákup na Lidl.sk je jednoduchý a bezpečný. Môžete si vybrať kolobežky z pohodlia vášho domova a my vám ich doručíme priamo na vami zvolenú adresu.

  Freestyle kolobežky pre dobrodruhov

  Ak vy, alebo vaše deti hľadáte adrenalínovú zábavu a chcete vylepšiť svoje jazdecké schopnosti, freestyle kolobežky z našej Lidl ponuky sú presne to, čo potrebujete. Tieto kolobežky sú ideálne pre dobrodruhov, ktorí milujú skúšať rôzne triky a skoky.

  Freestyle kolobežky sú vyrobené tak, aby odolali náročným podmienkam a intenzívnemu používaniu. Sú vybavené pevnou konštrukciou a odolnými kolesami, ktoré zvládnu aj tie najdivokejšie skoky.

  Taktiež sú navrhnuté s dôrazom na agilitu a flexibilitu, čo umožňuje jazdcovi vykonávať rôzne pokusy. Ľahká váha a kompaktný dizajn týchto kolobežiek umožňujú jednoduchú kontrolu a manévrovanie s nimi.

  Aj keď je zábava veľmi dôležitá, bezpečnosť je však našou prioritou. Freestyle kolobežky z Lidl sortimentu sú vybavené efektívnymi brzdami a páskou na stojane, ktorá bráni pokĺznutiu, aby ste mali počas jazdy nad kolobežkou vždy plnú kontrolu.

  Detské kolobežky už od prvých rokov dieťaťa

  Kolobežka je skvelý spôsob, ako dieťaťu umožniť aktívne sa hrať a zároveň rozvíjať jeho motorické schopnosti a koordináciu už od raného veku, odkedy získa potrebnú stabilitu. Na Lidl.sk vám ponúkame široký výber detských kolobežiek, ktoré sú vhodné už od prvých rokov dieťaťa.

  Aj naše detské kolobežky sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné a stabilné. Vybavené sú širokými kolieskami a nízkym stojanom, čo zabezpečuje stabilitu aj pre najmenších jazdcov. Tiež disponujú efektívnymi brzdami pre dodatočnú bezpečnosť.

  Väčšina detských kolobežiek je dostupná v rôznych veselých farbách, či so svietiacimi LED kolieskami, ktoré vaše dieťa určite potešia. Tieto farebné a zábavné prvky pomáhajú motivovať deti k aktívnej hre, pohybu a budovaniu sily a vytrvalosti.

  Text And Image Section

  Detská kolobežka 4v1

  Detská kolobežka 4v1 je skvelým multifunkčným pomocníkom pre vaše dieťa. Tento všestranný prostriedok môže slúžiť ako odrážadlo s vodiacou tyčou, samostatné odrážadlo, kolobežka s pomocnými kolieskami a kolobežka s tromi kolieskami.

  Kolobežka 4v1 je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila rastúcim potrebám vášho dieťaťa. Použiť ju môžete už pri najmenších detičkách vo veku 1,5 roka, vo forme stabilného odrážadla s vodiacou tyčou. Sedadlo je výškovo nastaviteľné a tak sa dá prispôsobiť veľkosti a schopnostiam každého dieťatka. Keď dieťa trochu vyrastie, vodiacu tyč možno odstrániť, kedy sa z neho stane samostatné odrážadlo. V prípade odstránenia sedadla získate kolobežku s pomocnými kolieskami alebo kolobežku s tromi kolieskami.

  Vyrobená z odolných materiálov a s bezpečnostnými prvky, táto kolobežka je nielen praktická, ale aj bezpečná. Jej farebný dizajn a multifunkčnosť určite potešia každé dieťa a poskytnú mu hodiny zábavy a aktívnej hry.

  Na čo si dávať pozor pri kúpe kolobežiek?

  Aj keď sa môže zdať, že pri kúpe kolobežky nemôžete nič pokaziť, určite je potrebné zvážiť niektoré vlastnosti, tak aby ste si zvolili kolobežku, ktorá bude vám a vašim blízkym najviac vyhovovať.

  Text And Image Section
  • Kolobežky sú dostupné ako dvojkolesové verzie s vysokou manévrovateľnosťou alebo ako verzie odolné proti prevráteniu s dvojitými prednými kolesami. Trojkolesové kolobežky sú vhodné pre menšie deti, ktoré potrebujú pracovať na rozvíjaní rovnováhy. Pre dospelých a deti, ktoré majú vyvinutú stabilitu sú vhodné kolobežky s dvomi kolieskami.
  • Rovnako ako pri bicykloch, materiál rámu ovplyvňuje hmotnosť a priľnavosť kolobežky na ceste. Od toho sa odvíja aj ich cena. Hliník je veľmi kvalitný a zároveň ľahký, pre (menšie) deti sú zvyčajne lepšou voľbou kolobežky zo špeciálnych plastových zmesí. Freestylové a kolobežky pre väčšie deti sú často vyrábané z ocele, kvôli jej odolnosti.
  • Kolobežky s guľôčkovými ložiskami sa považujú za obzvlášť bezpečné a ľahko ovládateľné. Odporúčajú sa ako detské kolobežky. Rozhodujúce však je, aby mala kolobežka vhodne bezpečné brzdy. Niektoré kolobežky môžu zvýšiť rýchlosť presunom hmotnosti. Tieto kolobežky by však mali používať iba deti a dospelí, ktorí môžu bezpečne jazdiť.
  • Výškovo nastaviteľné riadidlá sú rozhodujúcou vlastnosťou dobrých kolobežiek. Rovnako ako informácie o maximálnej telesnej hmotnosti, pre ktorú je kolobežka určená. Deti by však nemali jazdiť na kolobežkách, ktoré ďaleko presahujú ich telesnú hmotnosť.
  • Kompaktná nášľapná doska robí kolobežky rýchlejšími a lepšie ovládateľnými, no dostatok miesta na doske zaručuje lepšiu rovnováhu a bezpečnosť jazdy. Protišmykové povrchy sú súčasťou bezpečnostného štandardu, rovnako ako ich ergonomicky optimalizovaný tvar.