Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kozmetika

19 produktov
  Zobrazené produkty 19 / 19 produktov

  Kozmetika, to nie sú len krémy, očné tiene, make-up, rúže, pleťové masky, telové mlieka či riasenky. K dokonalej starostlivosti sú potrebné aj kozmetické doplnky ako napríklad kozmetické zrkadlá s potrebným osvetlením či kozmetické tašky, vďaka ktorým máte doma aj na cestách vždy všetko potrebné na jednom mieste.

  V našej ponuke kozmetických doplnkov dominuje značka MIOMARE, ktorú si naši zákazníci obľúbili najmä kvôli modernému dizajnu, požadovanej kvalite a skvelej cene. Zrkadlá aj taštičky máme v ponuke celoročne a tak si svoju výbavičku môžete doplniť kedykoľvek potrebujete. Samozrejme, s možnosťou bezpečného a rýchleho dodania priamo k vám domov.

  Kozmetické zrkadlá s osvetleným okrajom

  Poznáte ten pocit, keď sa líčite pred zle osvetleným zrkadlom? Doma či v hotelových izbách bývajú zrkadlá najmä v kúpeľniach. Čo ak sa ale o ňu musíte deliť s ďalšími členmi rodiny? Riešením je kozmetické zrkadlo. To si môžete umiestniť kdekoľvek, kľudne aj do obývačky. Kúpeľňa tak ostane voľná a vy sa budete maľovať bez stresu a bez zbytočného napätia medzi vami a partnerom či deťmi.

  Kozmetické zrkadlá MIOMARE z našej ponuky majú osvetlené okraje LED diódami. Sú maximálne flexibilné, nemusíte ich zapájať do elektrickej siete, nakoľko fungujú na batérie. Ich protišmykový podstavec zabezpečí pevnú stabilitu a vášmu pohodlnému skrášľovaniu tak nič nestojí v ceste.

  Multifunkčné kozmetické tašky

  Kozmetická taška nesmie chýbať vo výbave žiadnej dámy, ich prednosti však spoznáva aj stále viac mužov. Sú veľmi praktické najmä pri cestovaní, tie najdôležitejšie kozmetické prípravky nájdete vždy na jednom mieste. Okrem výbornej kvality a nízkej ceny sú produkty v Lidl-Shope známe aj vysokým stupňom praktickosti. Inak to nie je ani v prípade kozmetických tašiek.

  Odporučiť môžeme napríklad sadu kozmetických tašiek, ktorá pozostáva z jednej väčšej a jednej menšej taštičky. Obe tašky disponujú vnútorným vreckom na zips, väčšia aj dodatočnou zásuvnou priehradkou.