Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Dôkazom toho, že sa v našom e-shope snažíme myslieť skutočne na každého, je samostatná kategória „moto“ venovaná produktom pre motocyklistov. Vlastniť a využívať motorku je úžasné. Pre mnohých motocykel neznamená len dopravný prostriedok, je to určitý životný štýl. So slobodou, voľnosťou a skvelým nástrojom pre dokonalé „vyčistenie si hlavy“ ide ruka v ruke aj obrovská zodpovednosť. Na jednej strane ňou je spôsob a štýl jazdenia, na druhej strane bezpečná výbava. Kvalitné motorkárske oblečenie, chrániče či prilba nesmú chýbať vo výbave žiadneho milovníka motocyklov.

   Okrem bohatej ponuky prilieb v našej ponuke nájdete aj užitočné motodoplnky, ako napríklad ochranné plachty na motocykel, tašky na motorku či motocyklistické ruksaky. Vďaka dostatočným skladovým zásobám väčšiny produktov sa na svoju novú motovýbavu môžete tešiť už onedlho po jednoduchom objednaní z pohodlia vašej obývačky.

   Základom výbavy motorkára je prilba

   Prilba na motorku je najdôležitejším doplnkom každého motocyklistu. A nie len kvôli tomu, že je jej nosenie počas jazdy povinné. Prilbu si berieme predovšetkým kvôli bezpečnosti. Môže nám zachrániť život.

   Okrem toho, že musí byť motocyklistická helma odolná, musí byť tiež komfortná, musí byť prispôsobená tak, aby umožňovala kvalitné videnie aj v náročnejších podmienkach – za silného slnka aj za zníženej viditeľnosti. Kvalitné prilby sa vyznačujú tiež dobrou zvukovou izoláciou a kvalitným odvetrávaním.

   Medzi našimi zákazníkmi je mimoriadne obľúbená napríklad výklopná helma High Visibility značky CRIVIT s protislnečnou clonou, vrstvou zabraňujúcou zahmlievanie či akustickým polstrom zabezpečujúcim redukciu hluku počas jazdy. Táto kvalitná motocyklová prilba skvele odvádza vydychovaný vzduch a bradový odvádzač vetra redukuje okrem hluku tiež prievan. Špeciálne prateľné vložky COOLMAX výborne absorbujú pot a rýchlo schnú. Helma je vhodná aj pre ľudí s okuliarmi, reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť motocyklistu a tým aj jeho bezpečnosť.