Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Detské nohavice a legíny (2 – 24 mesiacov)

41 produktov
Zľava 10 % len dnes s kódom MAJ10
    Zobrazené produkty 41 / 41 produktov

    Kvalitný materiál, v ktorom sa deti cítia pohodlne je pri detskom oblečení prvoradý. Na Lidl.sk nájdete skvelé detské nohavice za výhodné ceny. Pre dievčatá ponúkame legíny v rôznych farbách, pre chlapcov máme pohodlné tepláky. Nakupujte oblečenie pre svoje ratolesti z pohodlia vášho domova.

    Kvalita za výhodné ceny

    Detská pokožka je veľmi citlivá a zaslúži si len to najlepšie. Preto sú detské nohavice, ktoré ponúkame v online obchode Lidl, testované. Zároveň dbáme nato, aby nohavice a legíny pre najmenších boli praktické pre rodičov. Detské nohavice sú vyrobené z bavlny alebo niklovej tkaniny. Praktické zapínanie ušetrí rodičom veľa času.

    Široká ponuka obsahuje nohavice a legíny do každého ročného obdobia. Cez leto sú vhodné bavlnené krátke nohavice, počas chladných dní odporúčame podšité rifle alebo roztomilé legíny v rôznych farbách. V našom e-shope si zaručene vyberie každý.