Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Nosiče na deti

3 produkty
  Zobrazené produkty 3 / 3 produkty

  Niekto hovorí, že mať dieťatko je obmedzujúce a že sa musíte vzdať mnohých aktivít. Toto tvrdenie je však pravdivé len sčasti. Záleží len na vás, ako si svoj život s bábätkom zariadite. Ak ste milovníkom turistiky či prechádzok v teréne, ktorý nie je úplne vhodný pre kočík, výborným riešením môžu byť nosiče na deti. Bezpečné a pohodlné nosenie detí vám umožňujú aj nosiče z našej ponuky. Na výber máte hneď niekoľko modelov, ktoré sa líšia najmä vo veľkosti. V našom e-shope tak nájdete detské nosiče pre bábätká do 9 mesiacov aj nosiče pre väčšie ratolesti až do 20 kilogramov.

  Nosiče pre bábätká nielen na turistiku

  Tie maminky, ktoré už bábätko majú, prípadne mali, vedia, aké náročné môže byť vykonávanie bežných domácich prác či ich uspávanie. Mať bábätko na sebe sa odporúča, najmä keď je ešte úplne maličké. Dieťatko sa na hrudi svojej maminky cíti bezpečnejšie, je kľudnejšie a ľahšie dokáže zaspať. Nosiče na deti do 9 mesiacov sú preto väčšinou určené pre nosenie vpredu. Ak sa vám na prvý pohľad zdá, že je bábätko v nosiči nejako obmedzované, prípadne sa vám javí jeho poloha počas nosenia ako neprirodzená vedzte, že opak je pravdou. Dieťatko sa v danej polohe cíti maximálne komfortne, bez ohľadu na to, či ho nosí žena alebo muž. Samozrejme, ak používate kvalitný, overený nosič.

  Takým je napríklad nosič pre bábätká Youmi značky Safety1st s výborným hodnotením našich zákazníkov - väčšinou zákazníčok. Konce nosiča sú jemne čalúnené, čo zvyšuje pohodlie počas nosenia. Bezpečné držanie tela zaisťuje vystužená opierka hlavy a chrbta. Výhodou nosiča tiež je, že ho je možné prať aj v práčke pri teplote 30 stupňov.

  S malým dieťatkom sa turistiky vzdávať nemusíte

  Turistika a pobyt v prírode prospieva vám - rodičom, aj vašim deťom. Kočík je však nepraktický najmä v zlom teréne - na neupravených či zasnežených lesných cestičkách. Vhodným riešením sú v tomto prípade turistické detské nosiče. Ideálny turistický nosič na dieťa musí byť pohodlný pre dieťa i pre nosiča a to aj počas dlhších aktivít v prírode. Presne ako turistický detský nosič značky LUPILU, ktorý nájdete v našej ponuke detských nosičov.

  Tento turistický nosič umožňuje nosenie detí až do hmotnosti 22 kilogramov a vhodný je pre deti približne od 8. mesiaca. Nosič poskytuje optimálny komfort a bezpečie počas nosenia pre dieťatko aj pre nosiča vďaka individuálne nastaviteľnému a polstrovanému nosnému systému na chrbát s pevným hliníkovým a stabilizačným rámom. Ideálne rozloženie hmotnosti na boky a plecia umožňujú nastaviteľné pásy. Bezpečnosť dieťaťa zabezpečuje 5 bodový systém pásov, k jeho maximálnemu pohodliu prispieva tiež slnečná clona či opierka na nohy.