Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánska domáca obuv

16 produktov
Zobrazené produkty 16 / 16 produktov

Poznáte ten pocit, keď po dlhom a náročnom dni prídete domov, odložíte si veci, prezlečiete sa do pohodlného domáceho oblečenia a začnete sa venovať sebe, rodine alebo len jednoducho začnete oddychovať. Niekedy je ten pocit na nezaplatenie. Súčasťou domáceho pohodlného outfitu, predovšetkým počas chladnejších dní, sú aj domáce papuče. Aby ste si to uvoľnenie mohli užiť čo najviac, vaša domáca obuv by mala byť pohodlná a mala by vám dobre sedieť. Niektorí muži zvyknú nosiť mäkké a teplé papuče, iní preferujú radšej otvorené a anatomicky tvarované papuče. V našej ponuke máme zastúpenú domácu obuv viacerých druhov. Každý si tak príde na svoje.

Papuče a voľnočasová obuv pre každého pána do každej domácnosti

Pri výbere správnych pánskych papúč hrá dôležitú úlohu vaše osobné pohodlie. Ak máte doma položenú dlažbu alebo laminát, občas vám môže byť chladno na nohy. Nielen ženy, ale aj muži sa často sťažujú na chlad v oblasti nôh. S pánskymi papučami môžete veľmi pohodlne priniesť príjemný komfort do svojho každodenného života. Dokonale pohodlné pánske papuče sú v našom online obchode k dispozícii v mnohých veľkostiach, navyše za výborné ceny. Čo znamená, že každý muž - bez ohľadu na veľkosť obuvi - sa môže vo svojom dome pohybovať bezpečne, pohodlne a s pocitom tepla na nohách.

Anatomicky tvarované papuče pre mužov

Anatomicky tvarované papuče sú podobné sandálom a sú zároveň jedným z najobľúbenejších typov papúč. Ak vaše nohy potrebujú viac vzduchu, ako by dostali v papučiach, rozhodne by ste ich mali vyskúšať. Tento typ papúč z kože alebo umelej kože s pevnou podrážkou vám ponúka mnoho výhod.

Anatomicky tvarované papuče sú oveľa priedušnejšie ako uzavreté papuče. Vďačia za to svojej konštrukcii: podobne ako sandále sú postavené tak, že nepokrývajú celé chodidlo. Úmyselne umiestnenými popruhmi poskytujú oveľa väčšiu oporu. Tieto popruhy zvyčajne nechávajú odhalené prsty na nohách a päty. Môžete sa s nimi teda pohybovať voľnejšie ako v bežných papučiach. Je to výhodné z dvoch hlavných dôvodov: jednak sa v lete v topánkach nepotíte tak rýchlo a jednak si po dlhom dni v tesných topánkach môžete uvoľniť nohu. Popruhy nielen zaisťujú ventiláciu, ale tiež umožňujú papučiam perfektne sadnúť na vaše nohy. Stáva sa vám občas, že máte spuchnuté nohy? Žiadny problém. Tento druh obuvi bude priam vykúpením. Stačí, keď si uvoľníte popruhy na veľkosť, akú potrebujete.