Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánska športová bielizeň

16 produktov
Zobrazené produkty 16 / 16 produktov

Nielen pri športovaní, ale aj počas bežnej prechádzky za chladnejšieho počasia je dôležité ako vrchné, tak aj spodné oblečenie. O to viac, že práve to je v priamom kontakte s telom. Športová bielizeň tak môže výrazne ovplyvňovať pohodlie počas nosenia a v prípade športovania môže vplývať aj na samotný športový výkon. Telo športovca by malo mať optimálnu teplotu bez prehrievania či podchladzovania. Ideálna pánska športová bielizeň zároveň okrem teploty dokáže vplývať aj na telesnú vlhkosť. Funkčné spodné tričká, tielka či nohavice umožňujú odvádzať vlhkosť z tela smerom von.

V ponuke pánskej športovej bielizne v našom e-shope nájdete okrem funkčnej spodnej bielizne aj bežecké či trekingové ponožky, bezšvové spodky či kvalitné termotričká. Samozrejmosťou sú dostatočné skladové zásoby väčšiny našich produktov, rýchle dodanie a najlepší pomer medzi kvalitou a cenou.

Bezšvové nohavice aj tričká

Možno to dôverne poznáte sami. Otláčanie, škriabanie či šteklenie, ktoré spôsobujú švy na spodnej bielizni, môžu znepríjemňovať váš pobyt na čerstvom vzduchu. Bez ohľadu na to, či sa jedná o lyžovačku, beh, turistiku či akýkoľvek iný šport. Ak sa necítite komfortne, užiť si poriadne nemôžete ani bežnú prechádzku či bláznenie sa v snehu s vašimi deťmi. Aj z tohto dôvodu je mimoriadne obľúbená bezšvová bielizeň, ktorá je súčasťou nášho bohatého sortimentu kategórie pánska športová bielizeň.

Odporučiť môžeme napríklad pánske bezšvové lyžiarske spodky športovej značky CRIVIT s fantastickými hodnoteniami od našich zákazníkov. Priedušný materiál DryActTM zvyšuje komfort pri nosení tým, že dokáže absorbovať vlhkosť z pokožky a odvádzať ju smerom von a tiež tým, že chráni telo pred podchladením. K pohodliu nezanedbateľne prispieva tiež bezšvová technológia EasyMotion. V častiach tela, ktoré sú mimoriadne citlivé na chlad, sú umiestnené pletené tepelné zóny, ktoré telo veľmi dobre ohrievajú.