Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske plavky

32 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 32 produktov

  Tak ktoré plavky sú pre vás tie pravé milí páni? Máte radi klasický slipový strih, moderné priliehavé plavky alebo počas kúpania sa v bazéne či mori obľubujete skôr pohodlné šortky? U nás nájdete presne také pánske plavky, aké vám vyhovujú. Načo strácať čas chodením po kamenných obchodoch? Aj plavky predsa môžete objednať rýchlo a bezpečne z pohodlia vášho domova. Rôzne strihy, rôzne farebné prevedenia, nízka cena a výborná kvalita je presne to, čo hľadáte a presne to, čo vám náš e-shop ponúka.

  Samozrejmosťou sú dostatočné skladové zásoby počas celého roka a rýchle dodanie priamo domov.

  Skvelé pánske šortky na kúpanie za neuveriteľnú cenu

  Najobľúbenejším druhom plaviek na kúpanie sú v súčasnosti šortky. Nepochybnou výhodou šortiek je najmä komfort počas nosenia a to bez ohľadu na to, či sa jedná o čas kým ste vo vode alebo mimo nej. Ich využitie je skutočne univerzálne, nosiť ich môžete v podstate celý deň. Nikoho nimi nebudete pohoršovať ani keď ich budete mať oblečené vo vlaku či autobuse počas cesty na kúpalisko.

  Pánske šortky na kúpanie LIVERGY sú u našich zákazníkov mimoriadne obľúbeným a vysoko hodnoteným produktom. Hodia sa pre mladých aj starších a okrem možnosti výberu z viacerých farebných prevedení je ich veľkou výhodou skutočne výborná cena.