Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske športové mikiny

9 produktov
Zobrazené produkty 9 / 9 produktov

Pánske športové mikiny sú skvelými univerzálmi. Okrem športovania ich využijete aj na akékoľvek iné voľnočasové aktivity. Obliekame si ich na nákup, na posedenie s priateľmi či pravú chatovačku niekde v horách. Sú tak vhodné pre pánov, ktorí sú športovými nadšencami aj pre pánov, u ktorých šport nepatrí medzi najobľúbenejšie aktivity.

Aké široké je použitie pánskych športových mikín, taká široká je aj ich ponuka v našom e-shope. Súčasťou bohatého sortimentu sú značkové športové mikiny Nike, Puma, UncleSam či CRIVIT. Na výber máte z viacerých modelov mikín s kapucňou aj bez nej, nájdete tu tiež fitnes mikiny či trekingové súpravy.

Ako ste si už zvykli, samozrejmosťou Lidl-Shopu sú dostatočné skladové zásoby väčšiny produktov, nízka cena aj rýchle a bezpečné dodanie priamo na vami zvolenú adresu.

Značkové mikiny za fantastické ceny

Vyhýbali ste sa doteraz kvôli vysokej cene oblečeniu svetových značiek ako Nike či Puma? Už to viac robiť nemusíte! Pánske mikiny Nike aj Puma máme za skutočne výborné ceny. Aj to je jedným z dôvodov, prečo sú tak mimoriadne vysoko hodnotené našimi zákazníkmi. Veď posúďte sami. Ako príklad môžeme uviesť pánsku mikinu Nike s klokaním vreckom a teplou, priedušnou, kapucňou. 5 hviezdičiek v hodnotení od zákazníkov, ktorí si mikinu zakúpili, hovorí samé za seba. Tak prečo váhať? Objednajte si svoju novú štýlovú značkovú mikinu ešte dnes.

Funkčné mikiny pre radosť zo športu aj v horšom počasí

Funkčné oblečenie má za úlohu udržiavať naše telo v optimálnej teplote a odvádzať vlhkosť z tela smerom von. Dôležité je tiež takzvané vrstvovanie oblečenia, vhodnou kombináciou jednotlivých vrstiev dosiahneme ochranu pred chladom a zároveň nás oblečenie nebude obmedzovať pri pohybe. A to je pri športovaní mimoriadne dôležité. Funkčné mikiny využijete pri každom exteriérovom športe, ktorého sa nebudete chcieť vzdať ani počas nepriaznivého počasia. Nielen bicyklovanie, turistiku či lyžovanie, ale i beh či futbal si užijete vďaka funkčnému oblečeniu aj počas vetra, chladu alebo sneženia.