Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske športové tričká

39 produktov
  Zobrazené produkty 39 / 39 produktov

  Tričiek nie je nikdy dosť! Túto vetu veľmi dôverne pozná väčšina mužov. Pre mnohých je práve tričko časť oblečenia, ktorú nosia najčastejšie. A veľmi podobné je to aj pri športovaní. Je len veľmi málo športov, ktoré nevyžadujú vrchný diel oblečenia a tak patria pánske tričká medzi najvšestrannejšie použiteľné oblečenie v každom ročnom období.

  Niektoré športy vyžadujú špeciálne druhy tričiek, typickým príkladom sú cyklistické tričká, pri iných si vystačíte aj s kvalitnými bežnými tričkami. Špeciálnou kategóriou sú funkčné tričká, ktoré nášmu telu pomáhajú udržiavať ideálnu telesnú teplotu a vlhkosť. Tie tvoria základné oblečenie pre mnoho exteriérových, ale aj interiérových športov.

  Okrem cyklistických či funkčných tričiek nájdete v našom skutočne bohatom sortimente aj mnoho ďalších druhov tričiek. Väčšina z nich je vyrobená z kvalitnej bavlny, niektoré tiež z bio bavlny, čo napomáha prirodzenému pocitu komfortu.

  Zo značiek majú výrazné zastúpenie najmä LIVERGY či CRIVIT, mimoriadnej obľube sa však tešia aj tričká Nike a MEXX, ktoré sú, podobne ako ostatné produkty, štandardne skladom pripravené k okamžitému odoslaniu na vami zvolenú adresu.

  Cyklistické tričko pre pohodlné bicyklovanie

  Hľadáte kvalitné pánske cyklistické tričko, ktoré vás „podrží“ aj v prípade menej priaznivého počasia? Stavte na cyklistické tričko značky CRIVIT s výbornými hodnoteniami od našich zákazníkov – taktiež milovníkov cyklistiky. Tričko má výbornú schopnosť regulácie vlhkosti a výhodou je tiež jeho rýchle schnutie. Praktické sú zadné vrecká s integrovaným vreckom na zips a bezpečnosť počas bicyklovania zvyšujú reflexné prvky, ktoré sú účelne rozmiestnené na viacerých miestach. Pánske cyklistické tričká z nášho e-shopu vám umožnia si bicyklovanie užiť skutočne naplno.

  Mäkké a hrejivé termotričká

  Spodné termotričká sú základom najmä pri exteriérovom športovaní počas chladného obdobia. Perfektne sa hodia na lyžovačku či turistiku, využijete ich ale tiež pri príjemných zimných prechádzkach či bláznení s deťmi v zasneženej krajine. Priliehavý, rebrovitý materiál, v ktorom má 50%-né zastúpenie bavlna, zabezpečuje hrejivý a pohodlný pocit pri nosení. Pri hodnoteniach od zákazníkov svietia pri pánskom spodnom termotričku značky LIVERGY všetky hviezdičky, čo je jednoznačným znakom ich spokojnosti. Sme preto presvedčení, že budete spokojní aj vy.