Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Pánske tenisky

30 produktov
  Zobrazené produkty 24 / 30 produktov

  Pravdepodobne najobľúbenejším druhom obuvi sú tenisky. Obzvlášť u pánov sú tenisky takmer každodenným spoločníkov väčšiny z nich. Existuje mnoho druhov tenisiek. Niektoré sa hodia na športovanie, iné na bežné prechádzky či na nákupy, existujú tiež elegantné tenisky, ktoré si môžete obuť aj do práce ako súčasť formálnejšieho oblečenia.

  V našom sortimente môžete nájsť mnoho druhov kvalitných pánskych tenisiek za skvelé ceny. Športové tenisky, voľnočasové tenisky, štýlové kožené tenisky aj tenisky vhodné na ľahšiu turistiku máme skladom počas celého roka pripravené k okamžitému odoslaniu na vami zvolenú adresu.

  Patentovaná technológia Air & Fresh, za ktorú sa chodidlá poďakujú

  Ak by sa vás niekto spýtal, aká vlastnosť tenisiek je pre vás najdôležitejšia, čo by ste odpovedali? Pravdepodobne by medzi najčastejšie odpovede patril komfort pri nosení a moderný vzhľad, však? Pánske tenisky z našej ponuky spĺňajú jedno aj druhé. Čo sa týka komfortu, ten vašim chodidlám zaručí aj patentovaná technológia Air & Fresh, ktorá je súčasťou viacerých našich modelov.

  Základom technológie je schopnosť zabezpečiť teniske a tým aj chodidlu dokonalú vzdušnosť a perfektné vetranie. To zabezpečuje špeciálny otvor. Ako príklad môžeme uviesť, medzi našimi zákazníkmi mimoriadne obľúbené, pánske tenisky LIVERGY s technológiou Air & Fresh v hnedom a čiernom prevedení a modernom strihu. Ich kvalitná podrážka neprepúšťa vodu, piesok či špinu. Patentovaná technológia v kombinácii s perforovaným zvrškom zabezpečuje odvádzanie vlhkosti z tenisky smerom von, výbornú cirkuláciu vzduchu a dokonalé vetranie chodidla.

  Kožené tenisky pre každodenné nosenie

  Ako sa hovorí, „koža je len koža.“ V prípade tenisiek to platí stopercentne. Kožené tenisky sú zdravšie, odolnejšie a v prípade dodržania niekoľkých základov pravidiel starostlivosti vám môžu vydržať skutočne dlho. Zároveň je však potrebné povedať aj to, že ich cena je častokrát vysoká. Toto však neplatí v našom e-shope! Máme dôkaz, že aj kvalitné kožené pánske tenisky môžu byť moderné, elegantné a za výbornú cenu. Veď, nakoniec, nech sa páči, presvedčte sa sami.

  Odporučiť môžeme napríklad pánske kožené tenisky značky LIVERGY s robustnou TPR podrážkou, koženou stielkou zaručujúcou pre chodidlo prirodzený, príjemný pocit a koženým zvrškom pre ľahkú údržbu a dlhú životnosť. Na výber máte viacero farebných prevedení vo veľkostiach od 41 do 46.