Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Poháre, hrnčeky a šálky

53 produktov
Zobrazené produkty 24 / 53 produktov
Text And Image Section

Doplnky, bez ktorých sa nezaobíde žiadna domácnosť

Poháre, šálky a hrnčeky sú nevynechateľnými doplnkami každej domácnosti, bez ohľadu na to, či sa jedná o jednoosobovú domácnosť alebo veľkú rodinu. Každý z nás behom dňa vypije niekoľko pohárov vody, možno si dopraje šálku kávy či čaju, alebo prichystá hrnček teplého kakaa deťom na dobrú noc. Poháre, šálky a hrnčeky sú tak súčasťou nášho bežného dňa, ako aj špeciálnych príležitostí.

Tí, ktorí radi a často vítajú hostí a chcú to robiť v útulnej a príjemnej atmosfére, chápu dôležitosť voľby správneho príslušenstva. Začnúc pohármi na víno až po šálky na kávu, pri vytváraní pozitívneho dojmu záleží na každom detaile. V našom Lidl sortimente vám ponúkame rôzne druhy pohárov na vodu, poháre na drinky, na pivo, termopoháre, ako aj šálky s podšálkami na espresso či na čaj, ako aj kvalitné plastové poháre, na nerozoznanie od sklenených, až po hrnčeky z nehrdzavejúcej ocele, ktoré určite pozdvihnú váš každodenný život ako aj špeciálne udalosti na vyššiu úroveň.

Poháre na víno, rum a šampanské

Či už organizujete večeru pre rodinu alebo si jednoducho chcete večer sami vychutnať pohár vína, mať správny pohár je základ. Krištáľové poháre na červené víno dodajú elegantný nádych každej príležitosti a špeciálne poháre na biele víno sú nevyhnutnosťou, pretože nechávajú vyniknúť jemnej chuti vína.

Text And Image Section

Ak ste fanúšikom rumu, zvážte investíciu do pohárov na rum, ktoré sú určené na zvýraznenie komplexných vôní liehoviny. A samozrejme, žiadna oslava sa nezaobíde bez pohárov na šampanské, v tomto prípade môžete staviť na klasický číry vzhľad alebo môžete zvoliť niečo modernejšie, ako napríklad medené poháre na sekt, ktoré udržia nápoje dlhšie vychladené.

Poháre na vodu, kávu, a whisky

Aj keď víno a šampanské môžu prilákať na oslavách najviac pozornosti, je dôležité neprehliadnuť aj ostatné nápoje. Ako základ odporúčame mať po ruke sadu pohárov na vodu. Na výber sú dostupné rôzne jednoduché a decentné sady, ktoré sú ideálne na udržanie hydratácie po celý deň, ako aj nadčasové brúsené poháre, s ktorými sa vaši hostia budú cítiť výnimočne. Pokiaľ ide o kávu, existuje toľko možností, z ktorých si môžete vybrať. Napríklad termopoháre sú dostupné v rôznych veľkostiach a dizajnoch, že si z nich vyberie každý milovník rôznych druhov kávy či čaju. A pre milovníkov whisky sú poháre na whisky nevyhnutnosťou, pretože ich jedinečný tvar pomáha uvoľniť celý chuťový profil tohto nápoja.

Plastové poháre a termohrnčeky

Samozrejme, nie každá príležitosť si vyžaduje luxusné sklenené poháre. Pre vonkajšie alebo neformálne stretnutia sú plastové poháre pohodlnou a praktickou možnosťou. A pre tých, ktorí sú často na cestách, v prírode alebo celkovo bez možnosti pripraviť si teplý nápoj na zahriatie sú termohrnčeky záchranou, keďže udržia nápoje teplé alebo dokonca studené celé hodiny.

Text And Image Section

Moderné šálky na kávu

Ranná káva chutí lepšie, keď ju vypijete zo šálky podľa vášho gusta. Ak chcete svoju rannú rutinu trochu ozvláštniť, zadovážte si niektoré z moderných šálok na kávu. S elegantným dizajnom a výraznými farbami vám určite rozžiaria deň. A pre tých, ktorí milujú penivé cappuccino, či latte macchiato sú šálky určené na tieto druhy nápojov nevyhnutnosťou. Pri šálkach na cappuccino ich široký okraj umožňuje pripraviť dostatok peny, zatiaľ čo ich menšia veľkosť zaisťuje dokonalé servírovanie. Poháre na latte macchiato sú naopak vyššie a číre, aby vynikli jedinečné vrstvy tohto mimoriadne obľúbeného kávového nápoja.

Šálky a hrnčeky na čaj

Napokon, žiadny zoznam doplnkov do domácnosti by nebol úplný, keby sme nespomenuli šálky a hrnčeky na čaj. Či už ste milovníkom čaju alebo kávy, mať po ruke súpravu krásnych hrnčekov je nevyhnutné. Hľadajte dizajn, ktorý odráža váš osobný štýl, či už je to rustikálny a útulný alebo elegantný a moderný.