Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Powerbanky

   1 produkt
    1. product-grid-box-link-100361600
     Rendered: 2023-03-24T12:41:43.000Z
     TRONIC® Powerbanka TPB 10000 A1

     TRONIC® Powerbanka TPB 10000 A1

     19.99
     Na sklade
    Zobrazené produkty 1 / 1 produkt

    Poznáte to. Počas cestovania sa mobil vybíja akosi rýchlejšie. Zároveň, dokáže sa vybiť presne vtedy, keď to najmenej potrebujete a keď nemáte možnosť si ho dobiť. Jasné, Murphyho zákony fungujú vždy a všade.

    Snažíme sa v našej ponuke nepotravinového tovaru dbať na kvalitu, výbornú cenu, ale aj funkčnosť či užitočnosť produktov. A medzi tie skutočne užitočné, bezpochyby patria aj powerbanky určené pre nabíjanie mobilných telefónov, tabletov, MP3 prehrávačov či fotoaparátov. V ponuke máme viacero druhov powerbánk, vybrať si môžete napríklad podľa ich kapacity.

    Na cestách v bezpečí vďaka powerbanke

    Obzvlášť praktická je bezkáblová QI powerbanka SILVERCREST s funkciou Smart Fast Charge pre optimalizované nabíjanie zariadenia. Váš smartfón stačí priložiť a hneď sa začne nabíjať.

    Rôzne farebné prevedenia, ako aj kapacity sú v našej ponuke samozrejmosťou. Spoľahnúť sa môžete aj na viacero výstupov pre nabíjanie, ako je micro USB alebo štandard USB-C pre pohodlné nabitie všetkých zariadení, ktoré tieto vstupy podporujú. Bezpečnosť je pre nás prvoradá, preto powerbanky v našej ponuke obsahujú ochranu proti prehriatiu, prebitiu, totálnemu vybitiu a skratu. Iba tak máte istotu, že vaše zariadenie nabijete nielen kdekoľvek, ale aj pohodlne a bezpečne.