Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Kuchynské utierky a zástery

9 produktov
Zobrazené produkty 9 / 9 produktov

Je ťažké si predstaviť kuchyňu bez kuchynských textílií. Najpoužívanejšie z nich sú určite kuchynské utierky. Tie majú v kuchyni univerzálne využitie a každá dáma či každý pán ich využije na ten svoj účel. Hodia sa na utieranie čistých riadov, leštenie pohárov či príboru, utieranie pracovnej plochy či mokrých rúk.

Väčšinou sú kuchynské utierky rozdelené práve podľa účelu, na ktorý sú určené a podľa tohto účelu sa aj používajú a skladujú. V niektorých domácnostiach zvyknú domáci mať aj tematické kuchynské utierky podľa ročných období, či vianočné a veľkonočné utierky, ktoré sa používajú iba príležitostne alebo slúžia iba na dekoráciu. Aj keď sú kuchynské utierky neodmysliteľnou súčasťou každej kuchyne a možno sú pokladané za každodennú záležitosť, mnohí tých z vás, ktorých obľúbeným rajónom je kuchyňa, si na výbere kuchynských utierok dáte s istotou záležať. V prvom rade je dôležitá ich kvalita a materiál z akého sú vyrobené. V tomto prípade platí, že najlepšie sú prírodné materiály ako bavlna a ľan, ktoré sú zdraviu nezávadné a plnia svoj účel, keďže dobre nasávajú vodu.

Bavlnené kuchynské utierky

Rôzne druhy kvalitných bavlnených utierok vám prináša aj naša značka Livarno Home. Na výber sú tak rôzne možnosti kuchynských utierok z kvalitných materiálov. Mnoho našich zákazníkov si volí moderné bavlnené utierky v pastelových farbách s nápisom. Vybrať si môžete z viacerých farebných alternatív. V balení sa nachádzajú dva kusy utierok, jedna z nich je klasická hladká bavlnená utierka a druhá je z jednej strany z príjemného froté materiálu. Sú tak ideálne na perfektne osušené riady a dokonale vyčistené poháre a príbory. Aj vďaka nim budete bez väčších ťažkostí pripravení na poslúženie vašej rodiny či vzácnych hostí. Ako bonus pri týchto utierkach je aj to, že pochádzajú z bezpečných a sociálne zlúčených pracovísk a vyrobené sú zo 100 %-nej bio bavlny.

Ak radi spomínate na dávnejšie časy strávené u starkej v kuchyni, kedy ste spolu varili, robili dezerty či spolu umývali riady možno vás potešíme. Čas už vrátiť nemôžeme, ale môžeme napomôcť tomu, aby ste si tieto vzácne okamihy pripomínali aj u vás v kuchyni. Jednou z takýchto možností sú aj retro kuchynské utierky podobné práve tým, aké používali v kuchyni naše staré mamy. V ponuke máme utierky v takých farebných prevedeniach, aby sa hodili do každej kuchyne. A nie iba vzhľad, ale aj materiál, z ktorého sú vyrobené, vám bude pripomínať časy, keď ste so starkou leštili taniere. Kvalitná bavlna v kombinácii s ľanovými vláknami zabezpečujú, že sú tieto utierky obzvlášť savé, veľmi odolné a rýchlo schnúce. V jednom balení sa nachádza až 5 kusov utierok.

Jednoduchý nákup a rýchle dodanie na Lidl.sk

Potrebovali by ste kuchynské utierky mať doma čím skôr? Nemusíte kvôli tomu navštevovať obchod. Stačí, keď si ich kúpite jednoducho, rýchlo a bezpečne online. Vašu objednávku vám doručíme kuriérom priamo k prahu vašich dvier do 3 pracovných dní. Ušetríte tak množstvo času. V prípade, že by ste potrebovali aj nejaké iné produkty do kuchyne, aj tie viete nakúpiť u nás v kategórii Kuchyňa. Ak vaša objednávka prekročí 50 €, doručenie budete mať zdarma. Prajeme Vám príjemný nákup!