Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

   Veda, technika a experimentovanie

   2 produkty
    1. product-grid-box-link-100359194
     Rendered: 2023-09-22T13:31:46.000Z
     Doprava zadarmo
     roba Drevená vzdelávacia Montessori veža roba Drevená vzdelávacia Montessori veža
     (4)

     roba Drevená vzdelávacia Montessori veža

     -33%
     120.60 *
     79.99
     Nedostupné
    2. product-grid-box-link-100357614
     Rendered: 2023-09-21T03:52:54.000Z
     BRESSER Digitálny mikroskop
     (8)

     BRESSER Digitálny mikroskop

     29.99
     Na sklade
    Zobrazené produkty 2 / 2 produkty

    Objednajte si juniorský mikroskop alebo detskú súpravu na pokusy výhodne v LIDL

    Deti sú prirodzene zvedavé, radi objavujú nové veci a vidia svet inými očami. Prebuďte v sebe objaviteľa a darujte svojmu potomkovi detskú súpravu na pokusy alebo juniorský mikroskop z internetového obchodu LIDL. Príroda ponúka veľa vecí, ktoré sa oplatí objaviť. S detskou súpravou na pokusy sa vaše deti určite nebudú nudiť a naučia sa veľa nových vecí. Kvôli svojmu obsahu je táto súprava vhodná pre deti od 8 rokov a zahrať sa môžu pomocou nej na detektíva, botanika, či preskúmať planéty a kryštály. Ak sa vaše dieťa zaujíma o vedu, môžete položiť základy dobrého všeobecného vzdelania pomocou juniorského mikroskopu. Objavte spolu so svojimi deťmi domorodú flóru a faunu a pozerajte sa na hmyz, kvety alebo iné veci pri zväčšení až 640x. Zaručene nájdete veľa fascinujúcich detailov na rastlinách alebo hmyze, ktoré môžete objaviť. Urobte svoje deti výnimočnými! Objednajte si vysokokvalitný mikroskop Bresser s komplexnou sadou príslušenstva a softvéru za prijateľnú cenu už teraz. Bresser mikroskop je možné pripojiť priamo k počítaču a ponúka množstvo praktických funkcií, ako napríklad jasné LED osvetlenie.

    Rozvíjajte jemnú motoriku a schopnosť určenia farieb u najmenších

    Objavovanie sveta sa u detí odohráva od ich prvého dňa. V období okolo 2 rokov deti začínajú plynule rozprávať, učiť sa farby, logicky spájať veci do súvislostí. Takmer každý deň nás prekvapia nejakým novým slovom, alebo nejakým novým fyzickým výkonom. Robia radosť aj nám aj sebe. Súčasťou správneho prirodzeného vývoja detí je aj rozvíjanie jemnej motoriky, ktorá je jedným zo základných pilierov ďalších pokrokov detí. Na rozvoj jemnej motoriky u detí, je potrebné zabezpečiť im vhodné stimulujúce prostredie a pomôcky, ktoré by ich mohli zaujať. Pre mnoho takýchto hračiek si viete nájsť inšpiráciu aj vo vašej domácnosti, ale ak by ste vaše dieťa chceli potešiť novou a hlavne bezpečnou hračkou veľké množstvo hračiek na rozvoj jemnej motoriky nájdete aj v našej ponuke. Napríklad hračka Quercetti Mozaika Fantacolor Junior Basic zabaví deti na dlhšiu dobu pomocou 8 obojstranných vzorov s rôznymi motívmi, na ktoré je potrebné pripnúť farebné časti podľa predlohy. Okrem jemnej motoriky deťom pomôže aj spoznať 4 farby.

    Technické hračky pre staršie deti

    Deti v školskom veku už ovládajú mnohé zručnosti a preto ich lákajú technicky zložitejšie veci. Ak máte aj vy doma milovníka, či milovníčku technicky náročnejších hračiek, odporúčame pozrieť si Fischertechnik Stavebnicu PROFI Pneumatic Power. Stavebnica Pneumatic Power učí základy pneumatiky hravou formou a ukazuje, ako fungujú pneumatické ventily a valce. Vzduch sa pumpuje ručne do vzduchojemu. Pri ovládaní ručných ventilov sa stlačený vzduch dostáva hadicami do pneumatických valcov. Okrem základného rýpadla je možné postaviť ďalšie štyri modely. Sprievodné didaktické informácie na tému pneumatiky sú pre mladých vynálezcov dostupné online.