Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Vianočné stromčeky

2 produkty
  Zobrazené produkty 2 / 2 produkty
  Text And Image Section

  Radosť z vianočných stromčekov pre celú rodinu

  Jedným zo symbolov Vianoc sa nepochybne stal aj vianočný stromček, ktorého voľba môže byť jedným z najdôležitejších rozhodnutí, keď sa jedná o vianočné dekorácie. Zatiaľ čo niektorí ľudia preferujú tradičné čaro skutočného stromčeka, iní sa rozhodnú pre pohodlie a dlhú životnosť umelého stromčeka. V našom sortimente vám ponúkame rôzne druhy umelých stromčekov, aby ste si mohli vybrať taký, ktorý perfektne zapadne do vašej domácnosti.

  Prečo si vybrať umelý vianočný stromček?

  Čo sa týka sviatočného zdobenia, existuje veľa dôvodov, prečo sú umelé stromčeky čoraz obľúbenejšie. Po prvé, sú veľmi praktické na údržbu. Nemusíte si robiť starosti s ich polievaním alebo upratovaním popadaného ihličia, vďaka čomu sú ideálne pre zaneprázdnené rodiny. Okrem toho ich možno rok čo rok znova použiť, čo z nich robí udržateľnejšiu možnosť než prírodné stromčeky. Napokon, umelé stromčeky sa dodávajú v širokej škále veľkostí a štýlov, takže určite nájdete taký, ktorý vyhovuje vášmu priestoru a estetickým preferenciám.

  Text And Image Section

  Malé umelé vianočné stromčeky sú ideálne pre menšie priestory

  Ak bývate v malom byte alebo máte obmedzený priestor, malý umelý vianočný stromček môže byť pre vás ideálnou voľbou. Tieto stromčeky zvyčajne merajú do 1 metra a môžu byť umiestnené na povrchu stolov alebo iných kúskoch nábytku. Napriek svojej veľkosti stále ponúkajú dostatok miesta na ozdoby a dekorácie a po skončení sviatkov sa ľahko skladujú.

  Veľké umelé vianočné stromčeky vyniknú vo vašej obývačke

  Pre tých, ktorí sa chcú so svojou sviatočnou výzdobou naplno vyblázniť, je skvelou voľbou veľký vianočný stromček. Tieto stromčeky môžu merať aj vyše 2 m na výšku a sú úžasným stredobodom každej miestnosti. Sú ideálne do domácností s vysokými stropmi alebo do veľkých obytných priestorov a ponúkajú dostatok priestoru aj pre tie najväčšie ozdoby a dekorácie.

  Text And Image Section

  Drevené vianočné stromčeky sú čoraz viac obľúbené

  Ak hľadáte niečo trochu iné ako klasický stromček, zvážte posledné roky veľmi obľúbený drevený vianočný stromček. Tieto stromčeky sú vyrobené z prírodného dreva, ako je breza alebo borovica, a ponúkajú rustikálnu, útulnú atmosféru. Sú ideálne pre chatky alebo domy v minimalistickom štýle a môžu byť ozdobené reťazovými svetielkami, girlandami a inými prírodnými ozdobami.

  Výber správneho stojana a sukne

  Keď ste si vybrali svoj dokonalý stromček, je čas popremýšľať o stojane pre vianočný stromček. Stojan by mal byť dostatočne pevný, aby uniesol váhu vášho stromčeka a bezpečne ho držal na mieste. Hľadajte stojany s nastaviteľnými skrutkami alebo svorkami, aby ste zaistili pevné uchytenie stromčeka.

  Umelý vianočný stromček z Lidl.sk

  Či už dávate prednosť malému, útulnému stromčeku, drevenému vianočnému stromčeku alebo veľkolepému kúsku, v našej ponuke si stromček pre seba nájde každý. Pri rozhodovaní zvážte svoj priestor, štýl a rozpočet a nezabudnite si vybrať pevný stojan a štýlovú deku na dotvorenie vzhľadu. So správnym stromčekom vaša vianočná výzdoba určite každého ohúri. Váš stromček objednajte jednoducho online na Lidl.sk a my vám ho doručíme do pohodlia vášho domova, alebo na akúkoľvek vami zvolenú adresu.