Tento prehliadač nie je podporovaný
   Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.
   Text And Image Section

   Moderná záhrada sa stane skutočnosťou

   Ak ste majiteľom záhrady, určite budete s nami súhlasiť, že práce na záhrade nikdy nekončia. Záhrada je pre rodinu radosťou, o ktorú sa, ale treba neustále starať. Bez ohľadu, na to či ju využívate iba na spríjemnenie voľného času na čerstvom vzduchu, alebo aj na pestovanie ovocia, byliniek a zeleniny.

   V každom prípade ju treba v súlade s tým aj zariadiť.

   Okrasná záhrada

   Okrasné záhrady slúžia ako oáza pokoja pre svojich majiteľov. Vyznačujú sa okrasnými stromčekmi a kvetmi, ktoré sú nakombinované rôznymi spôsobmi, podľa vkusu a preferencií domácich. Ak si aj vy plánujete zariadiť záhradu v tomto duchu - aby vám slúžila na relax a trávenie vzácnych chvíľ na čerstvom vzduchu, inšpiráciu nájdete aj u nás.

   V prvom rade je dôležité vyhradiť si priestor v ktorom budú zasadené rastliny, kde sa bude rozprestierať trávnik a kde si umiestnite záhradný nábytok. Podľa toho, čo všetko plánujete na záhrade sadiť a upravovať si z našej ponuky môžete vybrať vhodné záhradné náradie, ktoré vám túto prácu uľahčí. Kvetináče, dekorácie a osvetlenie už budú len bodkou na konci úspešného zariaďovania záhrady.

   Starostlivosť o okrasnú záhradu závisí od toho, čo máte v nej zasadené a ako ju máte usporiadanú. Veci, ktoré nebudete používať každodenne, alebo ich budete chcieť uložiť na sezónu, môžete uskladniť aj v univerzálnom záhradnom boxe z našej ponuky.

   Text And Image Section

   Pomocou záhradného vybavenia z našej ponuky si môžete zariadiť a udržiavať záhradu podľa vašich predstáv. Využívať ju na oddych a trávenie času so svojou rodinou, na grilovanie s priateľmi a možno aj kúpanie v bazéne počas letných mesiacov.

   Úžitková záhrada

   Úžitkové záhrady sú na rozdiel od okrasných záhrad využívané na pestovanie zeleniny, bylín a ovocia. V súčasnosti však majitelia domov svoje záhrady využívajú kombinovane. Tak aby im záhrada slúžila ako exteriérová obývačka, ale aj aby z nej mali úžitok vo forme úrody, ktorú môžu skonzumovať. Predsa ovocie a zelenina, ktorá je dopestovaná vlastnoručne chutí najlepšie.

   Úžitkové záhrady si vyžadujú inú starostlivosť ako okrasné a aj iné doplnky do záhrady. Do vašej úžitkovej záhrady si tak z našej LIDL ponuky môžete vybrať záhradné nožnice a odvetvovače, vhodné systémy na zavlažovanie, postrekovače, mobilný skleník, či iné záhradné náradie a doplnky.

   Vybavte si vašu záhradu už teraz jednoducho, rýchlo a výhodne. Stačí iba objednať a my vám nákup doručíme priamo k dverám.