Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Doplnky do detskej izby

21 produktov
Zobrazené produkty 21 / 21 produktov
Text And Image Section

Pohodlná a teplá detská izba

Vitajte v kategórii Doplnky do detskej izby na Lidl.sk, kde nájdete širokú škálu produktov navrhnutých tak, aby vaša detská izba bola nielen funkčná a bezpečná, ale aj plná zábavy a fantázie. Naše produkty sú vyrobené s ohľadom na najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti, takže si môžete byť istí, že váš malý poklad je v dobrých rukách.

Detský svet je plný fantázie a tvorivosti, v čom aj tkvie krása detstva. Deti majú radi rôzne postavičky alebo zvieratá, ktoré ich inšpirujú a predstavujú pre nich niečo nekaždodenné a často sú im vzorom. Veď schválne, ktoré dieťa by nechcelo mať v izbičke napríklad koberec v podobe leva alebo zebry? Asi by to potešilo každého malého dobrodruha. Mamičky určite poteší to, že sú koberčeky z hornej strany vyrobené z pohodlnej bavlny a ich spodná strana je ošetrená protišmykovým povrchom, pre väčšiu bezpečnosť.

Detičky vo svojej izbičke najväčšiu časť dňa trávia zväčša počas spánku. Aby sa im lepšie zaspávalo, pomôcť im môže aj projektor nočnej oblohy, ktorý príjemne osvieti detskú izbu pomocou jednej bielej a troch farebných LED žiaroviek, s režimom striedania farieb. Tento úžasný doplnok premení obyčajnú detskú izbu na fascinujúci vesmír plný hviezd a planét. Je to ideálny spôsob, na povzbudenie zvedavosti a záujmu detí o vesmír, zatiaľ čo im poskytuje relaxačné svetlo na zaspávanie.

Svetelné projektory do detských izieb sú výborným doplnkom, ale nie sú vhodné na svietenie po celú noc, kvôli kvalitnejšiemu spánku detičiek. Ak však detičky spia samé vo svojej izbe, do zásuvky môžete vložiť nočné svietidlo, ktoré je nie tak silné, ale umožní deťom zorientovať sa v priestore, po prebudení v noci. Tieto nočné svietidlá sú dostupné v rôznych variantoch.

Podľa toho, čo sa vám najviac hodí si môžete zvoliť variant nočného svietidla so striedaním farieb, ktoré sa zapína automaticky pri zotmení a obsahuje možnosť manuálneho zapnutia a vypnutia alebo, je taktiež aj veľmi obľúbený a variant s pohybovým senzorom s dosahom cca 8m, nastaviteľnou dobou svietenia 30, 60 alebo 90 sekúnd a taktiež možnosťou manuálneho zapínania a vypínania. Ďalej, je taktiež praktická možnosť nočného osvetlenia so zabudovanou zásuvkou a voliteľnou farbou osvetlenia.

Text And Image Section

Bezpečná detská izba

Aby deti boli vo svojej izbe v bezpečí, dôležité je aby všetky kusy nábytku boli dobre pripevnené, aby rodičia zohľadnili všetky nebezpečenstvá, ktoré môžu číhať na ich deti a odstrániť ich. Často pomôžu aj nálepky na rohy, ktoré zabránili už nejednej jazve, taktiež aj bezpečnostné poistky do elektrických zástrčiek.

Ak sú vedľa detskej izby prípadne aj schody, z ktorých by dieťa mohlo spadnúť, je dobre zvážiť možnosť bezpečnostných dvierok na schody, ako aj na všetky miesta, kam nechcete aby vaše deti chodili. Predĺženie detskej zábrany na požadovanú veľkosť zakúpite aj v našom internetovom obchode.

Náš sortiment tiež zahŕňa zábranu na posteľ, ktorá je neoceniteľným pomocníkom pri prechode detí z detskej postieľky na normálnu posteľ. Táto praktická zábrana zabráni tomu, aby vaše dieťa vypadlo z postele počas spánku.

Doplnky do detskej izby z Lidl.sk

Nakupovanie doplnkov do detskej izby na Lidl.sk prináša mnoho výhod. Pozrite sa na našu ponuku a objavte kvalitné, bezpečné a cenovo dostupné produkty pre vaše deti. Všetky produkty z našej ponuky sú vyrobené s ohľadom na najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. To znamená, že môžete byť istí, že každý produkt, ktorý u nás kúpite, je spoľahlivý a dlhotrvajúci.

Nakupovanie na Lidl.sk je rýchle a jednoduché a cenovo prijateľné. Môžete si prezrieť našu širokú ponuku produktov z pohodlia vášho domova a vaše objednávky budú doručené priamo k vám domov bez toho, aby ste museli príliš zaťažiť svoju peňaženku.

Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa našich produktov, náš tím zákazníckeho servisu je tu, aby vám pomohol. Sme hrdí na to, že poskytujeme vynikajúcu zákaznícku podporu a usilujeme sa o to, aby bol váš nákupný zážitok čo najlepší.