Tento prehliadač nie je podporovaný
Pre správne zobrazenie webovej stránky, prosím, použi jeden z týchto prehliadačov:Upozornenie:Prehliadač Internet Explorer už nie je podporovaný.

Detská izba

87 produktov
Zobrazené produkty 24 / 87 produktov
Text And Image Section

Aj deti majú svoje kráľovstvo. Je ním ich vlastná detská izba. Kým sú ešte celkom maličké, výber nábytku a doplnkov je na vás, rodičoch. Ani sa nenazdáte a váš názor pri zariaďovaní detskej izby bude mať už len poradnú funkciu. Ak vôbec...

Deti vedia čo chcú, vy viete, čo potrebujú. A my sa vieme vžiť aj do vašej kože, aj do kože vašich drobcov. Preto sme pripravili kategóriu s názvom detská izba s desiatkami rôznych užitočných, pekných a praktických produktov.

Jej dôležitou súčasťou je detský textil s množstvom rôznych druhov detských prikrývok, diek či posteľnej bielizne s nádhernými detskými motívmi. Nechýbajú tiež detské stoly, stoličky, sedacie súpravy, skrine či úložné priestory. Samostatnú kategóriu tvoria doplnky do detskej izby.

Aby sa detská izba stala skutočnou oázou pohody pre malých aj veľkých objaviteľov, v našom online shope ponúkame to ideálne zariadenie pre každý vek. Od detských postieľok cez písacie stoly až po detský čalúnený nábytok v rôznych prevedeniach. Na lidl.sk plníme mnohé detské sny a na svoje si prídu aj tínedžeri, ktorých môžete potešiť nábytkom do izby pre mládež z nášho sortimentu.

Skvelé riešenia úložných priestorov

Bez ohľadu na to, či je detská izba vašich ratolestí väčších alebo menších rozmerov, odkladacích priestorov nie je nikdy dosť. A zároveň, aj priestor v izbičke má svoje hranice. Práve preto je dôležité zvoliť nábytok do detskej izby s čo možno najväčšou využiteľnosťou. V našej ponuke nájdete praktické úložné boxy a organizéry na oblečenie, šperky aj obuv, regály i police, vďaka ktorým budú hračky, veci na oblečenie aj učebnice vždy na svojom mieste.

Text And Image Section

Doplnky do chlapčenskej aj dievčenskej izby

Doplnky v každej izbe, tú detskú nevynímajúc, majú za úlohu dotvoriť jej celkový dizajn, spríjemniť jej prostredie, prípadne vyšperkovať jej funkčnosť. V našom online shope máme doplnky pre dievčenské aj chlapčenské študentské či detské izby.

Nejedného žiaka poteší svietiaci glóbus, pre menších máme pripravené nočné lampičky v tvare milých zvieratiek s možnosťou nastavenia niektorej z viacerých farieb alebo ich plynulého striedania. V žiadnej detskej izbe nesmú chýbať obrazy. Do tej dievčenskej sa hodí obrázok obľúbených postavičiek z Ľadového kráľovstva, chlapci si určite vyberú obrázok s motívom zo Star Wars.

S Lidlom už od začiatku

Keď sa narodí bábätko, je to radostná udalosť pre celú rodinu. Aby váš nový prírastok do rodiny mohol od začiatku vyrastať v príjemnom a vhodnom prostredí pre deti, detská izba by mala byť navrhnutá s láskou a ideálne zariadená ešte pred jeho narodením.

Text And Image Section

Okrem postieľky by v detskej izbe nemal chýbať ani prebaľovací pult, neskôr detská stolička a ohrádka či nočné svetielko. Najmä v prvých mesiacoch potrebujú deti, aby im rodičia boli v noci blízko. S praktickou postieľkou s odnímateľnou bočnicou, existuje možnosť prisunúť postieľku k posteli, pre lepší spánok rodičov i bábätiek. Dieťatko tak bude spať vo vlastnej postieľke, no stále bude v tesnej blízkosti svojich rodičov. Takáto postieľka s kompletnou výbavou, čerstvých rodičov poteší najmä svojou praktickou stránkou a cenou.

V našej online ponuke nájdete široký výber výbavičky pre bábätká a batoľatá, pre prvé roky života vášho dieťaťa. Sprevádzame vás od prvého dňa a vždy vám ponúkame produkty s bezkonkurenčným pomerom ceny a kvality.

Posteľná bielizeň s obľúbenými detskými postavičkami

Detská posteľná bielizeň je dôležitou súčasťou detskej izby. Je zodpovedná za pohodlný a zdravý spánok vašich detí a okrem toho, do určitej miery skrášľuje ich izbičku. Pri výbere detskej posteľnej bielizne je preto potrebné zohľadniť:

  • Aby bola vyrobená z kvalitných materiálov, ideálne prírodných
  • Rozmer bielizne v porovnaní s paplónom a vankúšom, by mal sedieť
  • Motívy a vzory, ktoré deťom urobia skutočnú radosť
  • Starostlivosť o bielizeň a jej náročnosť
  • Hypoalergénne vlastnosti bielizne, ktoré minimalizujú riziko alergických reakcií.